Proteinová dieta, drží teď někdo?

andelka91
30.12.18 01:39

Proteinová dieta,drží ted někdo?

Drží ted někdo ketodietu? jaké máte výsledky?
Prosím ten, kdo k tomu nemá co říct at raději nic nepíše, děkuji :kytka:
Prosím o anonym, nepotřebuji aby rodina veděla co mám v plánu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6045
30.12.18 01:50

Segra drži a zhubla uz urcite 15 kg. Drzim palec ale bacha, delší dobu drzet je to o ledviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13220
30.12.18 03:17

Drzim pres 7 let.ale zadne instantni pytliky, Jim doma uvarena jidla z kvalitnich a cerstvych surovin. Ledviny ohrozuje nadbytek bilkovin, coz je v rozporu s keto. Nezacala jsem kvuli hubnuti,spis jako takovy experiment a kvuli vyssi vytrvalosti pri sportu. No ted mam tak 34-36 velikost na 178cm. Neni nic co bych tomuhle stylu vytkla, jen ty zacatky jsou pro nekoho tezsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14821
30.12.18 07:55
@Anonymní píše:
Drží ted někdo ketodietu? jaké máte výsledky?
Prosím ten, kdo k tomu nemá co říct at raději nic nepíše, děkuji :kytka:
Prosím o anonym, nepotřebuji aby rodina veděla co mám v plánu.

Ano já…zhubla jsem 30 kg..a to mám občas pauzy :mrgreen:
Zase jedu po novém roce.
Nicméně tak jako Lenka jedu přírodně nikoliv ketodiet drahá verze a nechutná.
Nicméně Ketodieta nemá být proteinová ale nízký sacharidy,vysoké tuky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14821
30.12.18 07:56
@Tarjei píše:
Segra drži a zhubla uz urcite 15 kg. Drzim palec ale bacha, delší dobu drzet je to o ledviny.

Není,jen se to musí držet dobře ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.18 08:17

Držela jsem, zhubla 10kg. Týden jsem pila/jedla jen koupené koktejly a kaše + k tomu zeleninu, pak se mi to znechutilo a protein.nápoj/kaši jsem měla jen 1×denně místo hl.jídla a k tomu jedla potraviny s nízkým obsahem cukru, tuku a vyšším obsahem bílkovin ( šunka, některé sýry, vejce, zelenina, ovoce v rozumné míře, maso). Spíš bych řekla, že mi tahle dieta pomohla nastartovat proces hubnutí. Největším problémem u mě je chut na sladké, a to mi koktejly nebo kaše zcela nahradily. Poprvé jsem při dietě netrpěla pocitem, že mi chybí sladké. Takže jsem zhubla poměrně lehce 10kg/8 týdnů. Už 7 měsíců si váhu držím. Když přiberu 1kg , hned se umírním. Teď už samozřejmě dávno protein.dietu nedržím, ale oproti dříve jsem výrazně omezila pečivo, sladkosti, přílohy. Jím prostě zdravěji. Cítím se lépe. Dlouhodobě bych tuto dietu nedržela, vysoký obsah bílkovin není vhodný pro ledviny,…

• Nahlásit
  • Citovat
andelka91
30.12.18 08:18

Slečny,píšu proteinová takže pytlíky :) :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
andelka91
30.12.18 08:19

Ten druhý smail,tam nepatří.Blbne mi počítač..

• Nahlásit
  • Citovat
andelka91
30.12.18 08:20
@Anonymní píše:
Držela jsem, zhubla 10kg. Týden jsem pila/jedla jen koupené koktejly a kaše + k tomu zeleninu, pak se mi to znechutilo a protein.nápoj/kaši jsem měla jen 1×denně místo hl.jídla a k tomu jedla potraviny s nízkým obsahem cukru, tuku a vyšším obsahem bílkovin ( šunka, některé sýry, vejce, zelenina, ovoce v rozumné míře, maso). Spíš bych řekla, že mi tahle dieta pomohla nastartovat proces hubnutí. Největším problémem u mě je chut na sladké, a to mi koktejly nebo kaše zcela nahradily. Poprvé jsem při dietě netrpěla pocitem, že mi chybí sladké. Takže jsem zhubla poměrně lehce 10kg/8 týdnů. Už 7 měsíců si váhu držím. Když přiberu 1kg , hned se umírním. Teď už samozřejmě dávno protein.dietu nedržím, ale oproti dříve jsem výrazně omezila pečivo, sladkosti, přílohy. Jím prostě zdravěji. Cítím se lépe. Dlouhodobě bych tuto dietu nedržela, vysoký obsah bílkovin není vhodný pro ledviny,…

děkuji,ano to vím že se má držet 3měsíce a pak pauza 3měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
andelka91
30.12.18 08:25

Tak uvidím,načteno toho mám hodně a výsledky jsou vždy super a všichni si to chválí(ti kteří keto jedou),tak si to ještě rozmyslím ale držela bych to max 2-3týdny :)

• Nahlásit
  • Citovat
7545
30.12.18 10:36
@Lenka_Hal píše:
Drzim pres 7 let.ale zadne instantni pytliky, Jim doma uvarena jidla z kvalitnich a cerstvych surovin. Ledviny ohrozuje nadbytek bilkovin, coz je v rozporu s keto. Nezacala jsem kvuli hubnuti,spis jako takovy experiment a kvuli vyssi vytrvalosti pri sportu. No ted mam tak 34-36 velikost na 178cm. Neni nic co bych tomuhle stylu vytkla, jen ty zacatky jsou pro nekoho tezsi.

A příklad jídelníčku na den? co k snídani např.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13220
30.12.18 12:23

@pannda Tak vcera jsem mela prorostlou sunku se zelim, udelanou jako takovy eintopf na smetane. Potom nejaky ten vajickovy salat se syrem a velky salat ze „zeleneho listi“ s olivovym olejem, nejaky LC cukrovi, misku zakysane smetany a hrst Jalapenos orechu…snad jsem na nic nezapomnela. Jo, kava s kesu mlikem a smetanou.
Dnes jdu tvorit „fat head pizzu“, testo se dela z mozarely a pridelam asi nejaky krekry uz na zitrek…zrovna koukam na recepty, ktery…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7545
30.12.18 12:54
@Lenka_Hal píše:
@pannda Tak vcera jsem mela prorostlou sunku se zelim, udelanou jako takovy eintopf na smetane. Potom nejaky ten vajickovy salat se syrem a velky salat ze „zeleneho listi“ s olivovym olejem, nejaky LC cukrovi, misku zakysane smetany a hrst Jalapenos orechu…snad jsem na nic nezapomnela. Jo, kava s kesu mlikem a smetanou.
Dnes jdu tvorit „fat head pizzu“, testo se dela z mozarely a pridelam asi nejaky krekry uz na zitrek…zrovna koukam na recepty, ktery…

Zajímavé, děkuji…já asi před třemi najela na dukanku, podařilo se mi 7kg dát dolů, už je to zpět. Mě spíš vadilo, že tam byli striktní dny jen bílkovinné, bez zeleniny.. Takže chci změnit trochu jídelníček, nevím jestli se dají najít recepty někde v knižní podobě či na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13220
30.12.18 13:04

@pannda Ja cerpam hodne z anglicky psanych stranek, ale uz jsem narazila i na ceske (http://www.bezsacharidu.cz/)…mam i knizky od Carolyn Ketchum. Anebo obcas sama neco stvorim. Bez zeleniny se teda jidelnicek neumim predstavit. Mam zeleninu moc rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.12.18 16:20

Ketodieta

taky jsem držela Ketodietu a za měsíc 10 kg dole a do půl roku vše zpátky plus něco navíc :roll: ..ale před pár lety jsem držela dietu podle krevní skupiny, jedla jsem jen maso a zeleninu, k tomu trochu cvičení, plavání a za 4 týdny 12 kg dole , to vydrželo fakt dlouho, asi 5 let .. jenže teď už nejím to maso …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama