Prstýnek v pochvě

Anonymní
12.8.13 16:08

prstýnek v pochvě

Ahoj.
Mám takový fakt trapný problém a nevím si rady…Na začátek chci napsat, že mi to přijde absurdní a nesmyslné, ale červíček hlodá…
Takže k tématu…
Při hrátkách sklouzl partnerovi prstýnek z prstu, docela mě u nich brutálně prstil..:-D, nikde se nenašel a to podotýkám, že se hledalo fakt urputně a všude, takže se ptám, je nějaká možnost, že by byl prstýnek ve mě? Snažila jsem se to tam všude důkladně prohrábnout :-D, nějak ho vytlačit když tak, ale nic…Mě to přijde jako strašná blbost, že by tam někde byl, ale přítel prudí, že se mám někde zeptat, že se mu to nezdá…
Pro případné rejpalky, není to for a není mi patnáct…Ale prostě ten prstýnek se asi někam vypařil, tedy doufám,…Co myslíte? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6537
12.8.13 16:10

Zajdi si k doktoru a on to zjistí jestli tam je nebo né

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10337

Dobrý :mrgreen:
tak asi na gyndu ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755

Zajdi na gyndu a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
12.8.13 16:11

:lol: :lol: :lol: :hug: Nemusíš ho cítit a může tam klidně být, taky bych zašla za doktorem at to zkoukne. Nebo řekni přítelovi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308

Promiň, nahlas se tu směju. Ale já si zase myslím, že bych prstýnek ve své pochvě prostě našla. Spíš bude zapadlý někde v posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502

No, tak snad ví, jestli ho měl, ne? jestli se „vypařil“ tak je asi tam, nevím, nakolik je možné, že by se „schoval“, ale raději bych šla k dr. on by ho ultrazvukem našel, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327

Já myslím, že kdyby tam byl, tak bys ho nahmatala a nebo popros partnera :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.13 16:12

:-) sakra…zatím jste mě moc nepotěšily teda…:-D Mě totiž prostě přijde, že se tam nemá kam schovat, no každopádně budu muset zajít teda…:-D ježiš to bude trapas zase..:-D

• Nahlásit
  • Citovat
22859
12.8.13 16:13

A určitě ho měl na prstě?
jinak teda zapeklitá situace, nevim, jestli se dá něco v pipině ztratit tak, že se to už nenajde :think: :mrgreen: Z jakýho byl ten prstýnek materiálu?
No do dělohy ti ho snad nenašťouchal, a pokud bude někde v pipce, tak se snad objeví, časem, ne?

Co zkusit nějaký výplach?
Jet na pohotovost na rentgen by asi byla až poslední možnost, to bych se hanbou asi propadla… :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
12.8.13 16:16

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: promiň ;-) hele a nenechal ho někde jinde a teď to svádí na tvá zákoutí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
12.8.13 16:16

To tam máš černou díru? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.13 16:17

Mě by se tam teda schoval hravě (no po více dětech…), ale asi bych ho taky našla.

• Citovat
  • Upravit
9649
12.8.13 16:17

Jako, narovinu, mozne je, ze mu tam vypadl… prsty vlhky, kluzky co si budeme namlouvat :lol:
Ale neprijde mi realne, ze by se nenasel…takze t tipuju spise na postel nebo tak neco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
12.8.13 16:18

Půjčte si detektor kovu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu