Průběh císařského řezu i po něm

Anonymní
13.12.19 11:54

Průběh císařského řezu i po něm...

Ahoj, prosím o popis, jak probíhá plánovaný císařský řez, jak dlouho trvá, atd…a co se děje po něm, zda vám pak dají dítě nebo až později? Leží se vždy na JIP? Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2540
13.12.19 12:04

Kontaktuj vybranou porodnici, všude je to jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2762
13.12.19 12:05

Delka operace zavisi na aktualni situaci. Ja byla na sale 1,5hod! Nektere nemocnice davaji pak na JIP, jine nemocnice ne. Poptej se primo tam, kde ti sekci budou delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20451
13.12.19 12:06

Po nástupu do nemocnice udělají vyšetření domluví se s tebou na anestezii, pokud budeš mít celkovou tak tě uspí a dítě uvidíš až se probereš, pokud spinál tak dítě uvidíš rovnou na sále pak bud na dospávací pokoj dítě mají sestry a nebo na jip a dítě opět sestry na jipu jsi asi 24h, dítě ti dají druhý den na pár hodin nebo na pořád podle toho jak se cítíš přes noc si ho nechají další den už máš dítě na stálo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
13.12.19 13:33

Já měla oba porody císařem v celkové anestezii. Oba ve stejné porodnici.
Po příchodu do porodnice proběhla příprava - převlékání do toho jejich andělíčka, poslední vyšetření utz, měření teploty a tlaku a cévkování (děsně jsem se bála, ale nic to není). Pak přechod na sál, kde jsem vnímala ještě asi pět minut příprav - svlékání, mazání břicha dezinfekcí, zavádění katetru - a pak už mě uspali. Operace trvaly obě do 60 minut, přičemž mimčo vytáhli vždycky do 10 minut a zbytek bylo šití. Manžel čekal na chodbě a v obou případech mu mimčo sestřička ihned ze sálu přinesla ukázat a šel s ní rovnou vedle na měření, vážení a tyhle věci. Po cestě ze sálu na JIPku mě paní doktorka na lehátku napůl probrala a mimčo mi přiložila tak, abych ho cítila na tváři a na prsou. Pak mi v obou případech děti přinesli na JIPku poprvé po cca šesti hodinách a pak už pravidelně po 4 hodinách. Druhý den už jsem šla na normální pokoj a mimčo mi nosili po dvou hodinách a třetí den už jsem ho měla u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
552
14.12.19 05:32

A v jaké rodíš porodnici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25625
19.12.19 11:05

Den před plánovoanou sekcí jsem šla na příjem, udělali vyšetření včetně krve, pak mě dali na pokoj. Druhý den ráno v 7 hodin mě přišla sestra připravit, a v půl 8 jsem šla na sál, manžel šel semnou, mohl tam být celou dobu.Dali mi spinál, celá doba na sále byla necelou hodinku.Pak mě odvezli na JIP, tam jsem byla do druhého dne. Druhý den ráno mě dali na normální pokoj, už jsem tam měla i malou a mohla se o ni sama starat, což mi dělalo radost.24 se dcera ráno narodila,28 dopoledne nás pouštěli domů. Vše bylo naprosto v pohodě. Kojení šlo hned, poprvé mi dali malou ještě na sále, pak mi ji nosili na JIP každé 2 hodiny na kojení.
Každá nemocnice to má stejně jinak, tak bych si to zjistila dopředu. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat