Neustále bodaní ve stydké kosti

9.12.19 22:11

Neustále bodaní ve stydké kosti

Dobrý den, jsem 38+3tt a už mám asi tak dvě hodiny v kuse bodani ve stydké kosti, nemůžu si pořádně ani sednout a hodně me tlačí jak kdyby(pardon za to vyjádření :P) u zadku :roll:
Jen vám píši s dotazem jestli jste to takhle někdo měl a třeba na druhý den jste začali rodit. Nebo to není normální a mám plašit k doktorce? Jsem prvorodička takže vůbec nevím. Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.12.19 22:19

@Tereza… 222 já to tak měla a rodila jsem za 8 hodin, kontrakce mi začali až 4 hodiny před porodem a nastoupili hned po 2 minutách. Ale každý to má jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
1100
10.12.19 00:01

Každá to máme jinak, nicméně já měla při prvním těhotenství bolest/ bodání ve stydké kosti (asi jako když se narazíš na rám jízdního kola) už od druhého trimestru snad až do porodu. Je to tím jak se Ti spodek připravuje na porod. Při druhém těhotenství jsem tu bolest neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
10.12.19 00:03

Ja taky 38+3tt obcas me tam popichuje ale ne v kuse takovou dobu, ale celkove uz me celej spodek boli..dej si vanu, bud to prejde nebo naopak. A dej vedet, hodne stesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.19 05:46

To byla Teda noc.. Spala jsem dohromady tak dvě hodiny. Šíleně bolesti podbřišku, brečela jsem bolesti… Do toho úplně tlaky na stydkou kost. Jestli se takhle rozjíždí porod tak to chci mít už za sebou. Už to tedka nezvládám. Jsem hrozně vyčerpaná. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2764
10.12.19 09:56

@Tereza… 222 byt tebou, tak jedu do porodnice, aby te zkontrolovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 11:04

@Tereza… 222 Také bych jela, třeba už porod může přicházet.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat