Průjem, horečka, atb, zuby

384
8.4.17 19:54

Průjem, horečka, atb, zuby

Prosím o radu. Už je to asi něco přes týden, co má syn (22 měsíců) průjem. Je to jen 1× za den, kašovitý průjem. Nejdříve jsem to přisuzovala zoubkům, protože ještě všechny nemá, myslím, že mu teď lezou stoličky. Jenže po 5 dnech (v úterý po odpoledním spánku) se k tomu přidala i horečka 39. Hned ve čtvrtek ráno jsme šli k doktorce, ta mu udělala výtěr z konečníku a když prý horečka do pátku nezmizí, máme znovu přijít. Malej měl pořád 39, tak jsme šli v pátek ráno k doktorce. Výsledky výtěru ještě nebyli (prý ale když by bylo něco vážného jako salmonela apod., tak by prý hned volali). Tak mu udělala crp, jehož hodnota byla 39. Dala nám atb (Ospen). Dnes je sobota a syn má stále horečky (sice ne už 39, ale 38 a) a teď měl zase průjem, i když je 5 dní jen o pečivu a banánech (nic jiného mi nesní). Navíc jsou tu ty zuby, chvíli brečí, naříká au au a strká si prsty do pusy, za chvilku je to zase dobré a tak pořád dokola. Teď mu začala i trochu rýma. Co myslíte, že by to mohlo být? Řekla bych, že ty zuby, ale aby to trvalo takhle dlouho? A ještě to crp, to při zubech přeci nevzroste? Díky za názory…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

753
8.4.17 20:16

Ted bude mít průjem z toho ospenu… jinak teda ty si měla sra*ku když ti rostli osmičky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
8.4.17 20:17

Pořádně bych prohlédla pusu, zda neuvidím afty. Malé děti ukazují na pusu, i když je bolí v krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
8.4.17 20:22

@teepe Tak průjem při růstu zubů být může, ne? Právě mi to přišlo divné, když ho má jen jednou denně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
8.4.17 21:25

@terka85 jinak všechno jsem u dětí zažila, průjem, vysoké horečky, rýmu k růstu zoubků, já bych atb nenasazovala, crp bylo hraniční, výtěr nebyl hotový. Jediné, že to trvá dlouho, moje děti měly obtíže většinou 3-4 dny a konec, navíc většinou ne všechno dohromady. Nicméně já bych fakt pohlídala tu pusu a krk, může tam být i jiné au než zoubky, počínaje třeba akutním zánětem dásní, přes aftozni stomatitidu po angínu. Co tam nebylo včera, může tam být dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama