Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
No střevní chřipek jsem prodělala už dost a nikdy jsem neměla takhle pauzu 🤣 a dnes zase to na mě přišlo.. Jako střídá se to chvíli normální pak průjem 😃
A náhodou to rané těhotenství se bere do toho 12 týdne?
Ahooj chci se zeptat jsem cca 5+4tt… A mám průjem měla jsem ho před 3 dny a teď zase… Může to být přiznak?…
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat rané těhotenství se bere do toho 13 týdne? Nebo méně?
Děkuji