První IVF srpen - září 2016

Napsat příspěvek
Velikost písma:
402
21.10.16 12:06

Mno, od další MS, takže někdy po 9.11. začínám další stimulaci a zkusíme druhé ivf. Snad to tentokrát klapne. Kdyby ne a nebyly by žádné komplikace, tak bychom stihli ještě třetí pokus.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3289
22.10.16 13:28

Holky tak jsem zkusila poslední test před pondělní krvi. Už není ani potřeba svítit aby byla vidět :mrgreen: tak doufám ze v pondělí budou samé dobré zprávy. Teprve pak pořádně uverim :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
22.10.16 14:30

@Lentilkaaa83 Paráda :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
662
24.10.16 07:18

@Lentilkaaa83 dneska cekame jen dobre zpravy, tak nebud zbytecne nervozni. Testovaci carku mas krasnou, hcg bude predpisove :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3289
24.10.16 14:03

Holky tak jsem právě volala na výsledky.. Krev ke pozitivní :-) hcg 620. Vůbec nevím kolik je ale optimální hodnota

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
662
24.10.16 14:31

@Lentilkaaa83 dneska jsi 15 dni po ET, ze jo? Mas to dvojnasobek nez ja 12.den, coz je spravne. A me na mou hodnotu rekli, ze je akorat. Gratuluju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
148
24.10.16 16:41

@Lentilkaaa83 @Devuska holky, jsem moc ráda, že se vám to podařilo a držím pěsti, ať je vše bezproblémové. Já jdu zítra na IUI, tak aspoň něco :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
662
24.10.16 16:45

@Renuls tak i Tobe na zitra hodne stesti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3289
24.10.16 16:51

Holky, děkuji. @Devuska jj jsem 15 den po ET @Renuls držím pěsti, aby to klaplo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
24.10.16 20:12

@Renuls Taky moc držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2968
24.10.16 21:29

@Lentilkaaa83 velká gratulace. To se nám to těhotnění hezky rozjíždí. Kdo je další na řadě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3289
25.10.16 17:40

@Luwica děkuji

holky, tak která se přidáte? šup šup :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
25.10.16 18:47

Tak teď je na řadě asi @Renuls ne? Je po iui… A pak nevím…já?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
148
25.10.16 19:12

Holky ja mam IUI dnes za sebou a testovat mam 8.11. pokud neprijde mrcha. Moc sanci tomu nedavam, ale zazrak se stat muze :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
662
25.10.16 19:27

@Renuls zazraky se deji, ver tomu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.