První menstruace u dívek

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23862
3.9.13 15:07
@schwarzwaldtorte píše:
Tampony muzou pouzivat i panny?? 8o

A proč by nemohly? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
3.9.13 15:13
@schwarzwaldtorte píše:

No jasně, proč by ne. Když použije velikost mini, tak se nic nestane. Já tampony používám od 13 let. Poprvé mě to trochu bolelo, ale chce to cvik, pak je to v pohodě. Každýmu vyhovuje něco jiného, mě třeba taky vložky nic neříkali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25226
3.9.13 15:24

@schwarzwaldtorte určitě, na tamponech jsem byla v podstatě výlučně od 15let (panna do 18ti)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
3.9.13 15:35
@krunířek píše:
Ahojky je mi 12 a půl a potřebuju poradi jestli můžu použít kalíšek nebo radši tampon :nevim: :nevim: vložku jsem měla 2 a připada mi fuj :! :! :cert: poradte prosím co nejdřív :srdce: :srdce: (NEBO MÁM TEDA RADŠI POUŽÍT JAK TU PÍŠOU TEDA TEN TAMPON A VLOŽKU RADŠI DOHROMADY :nevim: :nevim:

kalíšek určitě néé, pokud necheš přijít o panenství. Jinak možná tampon velikosti mini, vložku jako pojistku, než odhadneš, kdy je třeba tampon vyndat. Ale pro začátek bych volila spíš vložky, je hodně druhů, i supertenké a pod. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
3.9.13 15:37
@schwarzwaldtorte píše:

jasně, akorát je lepší mini velikost, určitě né třeba super :think: já ho taky používala někdy od 13cti a panenství vydrželo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5265
3.9.13 15:47

Tampon je ok. Taky jsem používala. A taky se s tím lépe funguje v práci/škole…
Kalíšek nevím, neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
974
3.9.13 20:18

Tampony sem pouzivala hned od druhe menstruace, tudiz od cerstvych 13,a nikdy zadny problem nebyl, a panou jsem zustala:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sascd
9.10.13 17:10

menstruace

Tak ted něco ze zkušenosti děti já to dostala nedávno v čersvých 11 a mám to do teď strašně silné co hodinu si měním prosáklou 6 kapičkovou(noční) vložku takže spodní prádlo určitě a vložky minimálně dvě ale mám taky kamarádku a tak si mění vložky co 5 hodin takže každá to má opravdu jinak :)

• Citovat
  • Nahlásit
morisssek
29.10.13 15:30

Dobrý den, chtěla jsem se vás zeptat tento pátek jsem v intimce našla hnědou tekutinu (nesmrdí),je to začátek menstruace? nebo to je něco vážného, většinou to mám odpoledne. díky za odpověd

• Citovat
  • Nahlásit
morisssek
29.10.13 15:31

Ještě jsem zapoměla JE MI 12 LET. :-O

• Citovat
  • Nahlásit
K-Black
29.10.13 15:37
@morisssek píše:
Ještě jsem zapoměla JE MI 12 LET. :-O

možná se tělo připravuje na MS :think: pokud se ti něco nezdá, ukaž to mamce ta bude vědět, takhle po netu se těžko něco radí.

• Citovat
  • Nahlásit
1039
29.10.13 15:41

Radši bych se poradila s mámou, než na internetu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.13 15:45

Ahoj já v 11 a do dnes si to pamatuju jako včera :) utíkala jsem ke kámošce co se to senou děje :) pak sem to řekla doma bylo mi trapně, ale zvládla sem to líp jak moje kámoška ta ve 12 a dostala to ve škole zavolala domů a rodiče přišli s kytkou a dávali jí před dětma kytku, že je to už velká slečna :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
29.10.13 18:21
@Terezka s Denískem píše:
Ahoj já v 11 a do dnes si to pamatuju jako včera :) utíkala jsem ke kámošce co se to senou děje :) pak sem to řekla doma bylo mi trapně, ale zvládla sem to líp jak moje kámoška ta ve 12 a dostala to ve škole zavolala domů a rodiče přišli s kytkou a dávali jí před dětma kytku, že je to už velká slečna :)

To musela mít fakt radost, holka. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Iveta a Adéla
21.11.13 10:25

Moje dcera začala menstruovat v 10letech a 2 měsících. Hodně jí to překvapilo, přestože byla již nějakou dobu informovaná, byl u toho i pláč :,(. Naštěstí se jí to stalo doma.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat