První těhotenský test pozitivní a druhý negativní

2
15.7.21 17:09

První pozitivní druhý negativní

Ahojte holky,
Mám dotaz nebo spíš dilema
Včera jsem si dělala jeden test a vyšel hodně slabě ale pozitivní dělala jsem ho ráno, dnes jsem zkoušela druhý a vyšel negativní. Nevím co teď moc dělat. Přemýšlím jestli to není že to třeba není ranní moc nebo něco takového.
Děkuji moc ❤️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15885
15.7.21 17:13

@AnEtMalik Pokud byl prvni slaby s druhy negativni, tipuji, ze i treti bude negativni :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
15.7.21 17:16

Mne jednou jeden vysel pozitivni. Ale dalnice. Byla jsem tehdy 3 mesice po porodu. Dalsi absolutne negativni, treti taky. U doktora krev nagativni. Takze asi vadny test. Zkus otestovat znovu treba za 2 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5671
15.7.21 17:42

@AnEtMalik napadl tě třetí test? Těhotenské testy stojí pár korun a jsou ke koupení i v drogerii. Pokud vyjde pozitivně (v letáku si přečti, kdy je ideální testovat), tak se objednej na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.7.21 17:44

@Trojlístek třetí mám v plánu za delší dobu max tak týden ne hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2987
15.7.21 18:18

Myslím, že nejsi těhotná. Spíš vadný test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10164
15.7.21 18:49

Asi vadný test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31829
15.7.21 19:45

Test dělej vždycky ráno z první moči a stejnou značku.
Samozřejmě mohl být negativní proto, že je moč méně koncentrovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11562
15.7.21 21:52

Proč hned vadný TEST?
Jinak test se dělá z ranní noci takže pokud si hondelala odpoledne tak se nemusí nic ukázat… zkus další hlavně dělej vždycky stejný a citlivost 10 a z ranní moči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
15.7.21 22:20

A jak dlouho máš zpoždění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 10:36

Falešný pozit. Test?

Ahojky chtěla bych se s vámi poradit.. Před týdnem jsem si udělala teh. Test a na testu byl opravdu moc slabý duch.. Pak po dvou dnech cca jsem si udělala další test a byl negativní.. Rozhodla jsem se ale že si udělám ještě jeden test a ten jsem si udělala včera a je tam vidět slabá čárka.. Co si o tom myslíte vy? Může to být falešný pozit. Test??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 13:06

Tehotensky test duch?

Ahoj holky, jsem tu novacek, takze jeste moc nevim, jak to tu chodi, nicmene jsem se chtela zeptat na vase zkusenosti. Delala jsem si rano test, Pepino a vysel mi podle navodu negativne. Docetla jsem se v nekterych prispevcich, ze existuje duch.. znamena to, ze je tam pprad moznost, ze byvh mohla byt tehotna? Je tam viditelna slabsi carka, ale v navodu pisou, ze pokud neni tmava, tak je to urcite negativni..foto prikladam. Mate nekdo zkusenost, ze by se z toho mohlo vyklubat v pozdejsim testu tehu? :D pred ca mesicem jsem u stejneho testu mela jen jednu carku.. dekuju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11562
16.7.21 13:09

@Jessica831 si těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
16.7.21 13:39

@Jessica831 Měla jsem úplně stejnou slabou čárku a bylo to těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 13:50
@Luciiik13 píše:
@Jessica831 Měla jsem úplně stejnou slabou čárku a bylo to těhotenství.

8o vazne? Ja mela MS pred 11ti dny, tak jsem z toho cela zmatena, ze by to vazne mohlo byt tehotenstvi.. obzvlast, kdyz na navodu pisou, ze slabsi carka znamena negativni vysledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat