Reklama

První pusa, první objetí...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 23.02.18 14:39
první pusa, první objetí...

Ahoj maminky, mám skoro čtyřměsíční holčičku, už se směje, trochu si se mnou povídá ale jinak je pořád ležící spící :) já vím, že je to normální v tomto věku, spíš jen ze zvědavosti, kdy jste se od svých dětí dočkali první pusy, prvního obětí apod.?? já už se toho nemůžu dočkat a přesně nevím, kdy zhruba to mohu čekat… snad vám tento dotaz nebude znít hloupě :roll: :srdce:

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 4017 příspěvků 23.02.18 14:43

Sama od sebe asi někdy před druhým rokem

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 23.02.18 14:45

@Tableta ty jo, tak to si ještě asi počkám :mrgreen:

Tableta
Závislačka 4017 příspěvků 23.02.18 14:49

@Malinkydablik třeba nebudeš mít takovou netykavku :mrgreen:

Heivka
Závislačka 3116 příspěvků 23.02.18 14:49

Asi po roce, teď je synovi 2,5 a když ho to chytne, tak by umazlil k smrti - místo nosu už mám placku, vlasy samou láskou vytrhané (nejhorší jsou kolečka angličáků), každé oko aspoň pětkrát vypíchnuté, pusinka na usoplený a ubrečený obličej je taky „lahoda“, ale je to něco tak úžasně krásného.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 23.02.18 14:52

Dcera je hodne mazlici ted, kdyz ma dva roky. A ted tuplovane, protoze mame miminko. Takze kdyz nekojim, tak starsi za mnou chodi a chce se mazlit :srdce:.
4 mesice jsou opravdu malo :-).

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 23.02.18 14:56

Chápu, já se touhle dobou taky nudila :mrgreen:
Ale hned jak začaly děti lézt, víc reagovat, přetáčet se, prskat na mě u jídla, to začala být větší zábava :srdce: Já mám dvojčata a začínají se po sobě opičit :mrgreen: teď si začal kluk stoupat, holka na něj chvíli blbě koukala, pak ho párkrát chytla za kalhoty a posadila na prdku a teď už to zkouší taky :pankac: Jsou to ještě taková koťátka, moc toho neumí, ale sranda to je. Takže neboj, ještě před prvními narozeninami to může být zábava. Ale pusu mi ještě chvíli sami asi nepřijdou darovat…

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 23.02.18 14:57

Kolem roku u obou..

andelka83
Neúnavná pisatelka 19603 příspěvků 23.02.18 14:58

Ve 3 měsících byl tuším první úsměv. Ale tulení, objetí..tak po 1 roce,1,5. A nej­víc mazlivý je mladší syn teď, v 6 letech.

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 23.02.18 15:01

V roce mne mladší trisknul zabou na tycce az mi rozsekl hlavu, ale fakt jsem si jistá, ze to udělal při pokusu se kolem mne ovinout :mrgreen: počítá se to? Jestli ne tak az kolem 17 měsíců začal dávat pusy, mazlivy není doteď. Starší se chce chovat az teď a to je mu 3,5

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 23.02.18 15:03
@Tichošlápek píše:
V roce mne mladší trisknul zabou na tycce az mi rozsekl hlavu, ale fakt jsem si jistá, ze to udělal při pokusu se kolem mne ovinout :mrgreen: počítá se to? Jestli ne tak az kolem 17 měsíců začal dávat pusy, mazlivy není doteď. Starší se chce chovat az teď a to je mu 3,5
:mrgreen: :mrgreen: :palec: Chudáku :kytka:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 3 inzeráty 23.02.18 15:31

Až tak od roka a půl oba kluci :lol: Teď ve skoro 3 letech a skoro 2 letech se už mazlí jen, když chtějí oni. Na mě málo :mrgreen:

janablizkova
Kecalka 427 příspěvků 23.02.18 15:33

Tak má vnučka dává pusinky od 15 měsíců a ted když mě ji dají k telefonu tak mluví sice čínsky, ale posílá pusinky a telefon je celý uslintaný. Musíte malé dávat pusinky a pak chtít aby dala také, ale ted je to opravdu ještě brzy. Vše přijde a je to krásný pocit.

Tamtama
Extra třída :D 11717 příspěvků 23.02.18 16:27

U mladšího někdy po roce a půl, staršímu je 6 a sám od sebe se snad ještě pomazlit nepřišel :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >