Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@koumes to netuším, by koho by to mělo být, řekla bych selským rozumem na toho, kdo to platí, ale kdoví v jejich případě by to bylo beztak přesně opačně
A se splácením počítal určitě i se mnou ![]()
@z92 píše:
@koumes to netuším, by koho by to mělo být, řekla bych selským rozumem na toho, kdo to platí, ale kdoví v jejich případě by to bylo beztak přesně opačněA se splácením počítal určitě i se mnou :cert:
Tak to je víc než jasné. Pochybuji, že by tohle celé utáhl sám. To by musel mít na účtě hotovost na vyplacení sourozenců + 20% z konečné ceny obou nemovitostí. Což předpokládám, že nemá..
Taky ti přeji ať brzy otevřeš. Já tě můžu povzbudit max na dálku, protože je to pro mě velmi z ruky. Ale až to všechno pomine a my si „k vám“ do města uděláme výlet (a budeš tu aktivní) 😁 určitě se ozvu, kde že si ten zákusek mám dát
![]()
@Sallyna na zákusek až na J. Moravu, takové malé městečko u Kyjova, takže teď otázka, kolik okresu byste musela projet a za by se to vůbec vyplatilo
ale děkuji ![]()
@z92 píše:
@Sallyna na zákusek až na J. Moravu, takové malé městečko u Kyjova, takže teď otázka, kolik okresu byste musela projet a za by se to vůbec vyplatiloale děkuji
Mnoho, ale nevadi, vylet to jisti! Znite sympaticky, tak to urco bude stat za to!!!
@z92 píše:
@Sallyna na zákusek až na J. Moravu, takové malé městečko u Kyjova, takže teď otázka, kolik okresu byste musela projet a za by se to vůbec vyplatiloale děkuji
Jee kde přesně, budu to mít kousek a ráda zajdu ![]()
Taky dojedu na kávu a zákusek, já jsem okres Vyškov, není to až tak daleko ❤️️
To je skoro na poslání děkovného dopisu jeho rodičům. Ze se diky tomuto jejich synáček odkopal a Vy jste „vcas“zjistila co je on i jeho rodiče zač.
Teď ještě jestli se mu to rozlezi a přijde, ze tedy jo, že budete spolu teda bydlet podle původního vlastního plánu… jestli byste s někým takovým ještě chtěla být ![]()
@z92 Ahoj zakladatelko, jak to nakonec dopadlo? Pročetla jsem diskusi a teda nestačím ![]()
Své rodiče miluji, a s temi od muže máme dobrý vztah, ale nikdy bych nechtěla bydlet ani jednema z nich. Jak to dopadlo, pochopil tě?