Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Brunifid píše:Nebudu to radši víc rozepisovat, jinak to tu můžem zrovna přejmenovat na debatu vo hovněUž zase, to tu od včera nebylo
Lowel hmm je to fakt děs s těma chlupama
mě to tak rozčiluje taky vysávám denně a stejně to je všude.paráda řeknu příteli že si musíme pořídit sušičku kvůli chlupům
![]()
asha píše:
A muze se tady psat o plinach???
NEEEEE, tohle je PSÍ diskuze, o plínách si jdi diskutovat jinam!
![]()
Jak je v bytě zvíře (jedno jestli pes nebo kočka), tak jsou chlupy prostě všude a nedá se s tím nic dělat. Je to jak boj s větrnými mlýny. Dlouhé jemné chlupy lítají, ty krátké tvrdé se zas zapíchnou komplet do všeho.
Nejlepší je volit barvu oblečení i bytových doplňků podle barvy chovaného plemene… ![]()
Fakt ta sušička je super, nafoukají se do sběrného filtru a pak jen vyhodíš, já na to taky koukala, poprvé jsem nevěřila, ale funguje to. To víš, když mi máme těch koček vždycky tři dospělé, a pak po nějakých cca 3-9 ti kouscích k tomu, tak to je pak dílo
vyčesávám potvory denně, ale stejně to lítá všude i tak. teď máme v zimě naštěstí chvíli pokoj, ale jak začne jaro, tak tu budu z toho asi plést svetry ![]()
to nejde, jedna je stříbrná, druhá je černobílá a třetí je želvovinová, to bych chodila jak idiot
, ideální je prý přebarvit na růžovo a štrykovat z nich svetry- tedy názor manžela ne můj ![]()
Brunifid píše:asha píše:
A muze se tady psat o plinach???NEEEEE, tohle je PSÍ diskuze, o plínách si jdi diskutovat jinam!
Jak je v bytě zvíře (jedno jestli pes nebo kočka), tak jsou chlupy prostě všude a nedá se s tím nic dělat. Je to jak boj s větrnými mlýny. Dlouhé jemné chlupy lítají, ty krátké tvrdé se zas zapíchnou komplet do všeho.![]()
![]()
Nejlepší je volit barvu oblečení i bytových doplňků podle barvy chovaného plemene…
Jo to je pak NO primo idealni plemeno, kdyz obsahuje snad vsechny druhy a barvy chlupu
(plus kralik…stredne dlouhy ultrajemny poletujici, sedomodre barvy
)
Ale mozna nekoho potesim…dokud jsme meli doma psy, sice tu bylo zachlupeno, ale aspon BEZ DROBKU. Ted sice nemame chlupy…zato ten druhy sajrajt je proste VSUDE!!! ![]()
Alpaka píše:
Tuto diskuzi zakládám pro „pejskařky“ z bavlněných plínek, protože pořád zaplevelují diskuzi.![]()
![]()
Hmmm co to má jako být? ![]()
Jen teda jsi zapoměla zdůraznit, že jen pro LÁTKAŘKY (zase nám tu poleze kde kdo)
No jo, mne se to zdalo moc dokonaly … Ja tohle moc nechapu, pleveleni mi nevadi, protoze to neni povinny cist. Takze jsem netusila, ze prispivam k nejaky zavarce ![]()
Tusim, ze u sousedu je diskuze o latkareni s podtitulem DRBARNA…neni to od veci, malokdo se udrzi pouze u toho jednoho tematu. ![]()
Lowel píše:
naše číči jednorázovky nenosí, prosím nevyhazovat mne![]()
Takze jsou v latce?
Bambus? ![]()
čoveče dovedeš si představit, jak by vysely někde zaháčkovaný na větvi za bambusáky?
chudinky malý ty by mě pak nenáviděly
stačí, že je dvakrát týdně koupu, máš vidět tu hrůzu v očích, ale mých
přece jen by potřebovaly manikůru, kéž by jim šly gelovky a nebrousily si o pohovku ![]()
Lowel píše: čoveče dovedeš si představit, jak by vysely někde zaháčkovaný na větvi za bambusáky?![]()
![]()
chudinky malý ty by mě pak nenáviděly
stačí, že je dvakrát týdně koupu, máš vidět tu hrůzu v očích, ale mých
přece jen by potřebovaly manikůru, kéž by jim šly gelovky a nebrousily si o pohovku
Clovece, ja uz si po dnesku dokazu predstavit uplne vsechno
![]()
Tak ja denne vysavam a susicku pouzivam obcas…mame vymaraka a musim teda rict,ze s chlupama je to oproti ovcakum uplna balada. Ale jako taky mame chlupy vsude,ale ne tak jako driv ![]()
A kdyz uz jsme u tech kocek…dnes rano jsem sla vencit nasi vymaracku a nachytala inflagranti tu nasi kocenu s obrovskym rezavym,chlupatym kocourem. Nase kocka se vrhla doprava a vetrelec doleva,ale samo ze utekl
. Vzhledem k tomu ze kittyna nam mrouska,tak asi budou na jare kotatka
Manza uz skace radosti ![]()