PSSZ Trojská, Praha - neschopenka

3060
20.1.20 12:39

PSSZ Trojská, Praha - neschopenka

Krasny den vsem, prosim mate nekdo zkusenost, jak jeste kontaktovat tento urad jinak, nez na cisle z jejich webu a emailu? Od ani ne pulky listopadu 2019 jsem na PN, pred mesicem poslany email bez jakekoliv reakce, telefony vubec nikdo nebere ( kdykoliv volam, pouze zaznamniky s cekackou a pak se to tipne ), nemam od toho listopadu jeste ani korunu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6772
20.1.20 13:07

Zajít tam osobně. Mají tam informace. Já jsem byla u nás v Brně a byla to otázka pěti minut. Paní se podívá do PC v jakém je to stádiu a hned se ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
20.1.20 13:26

Znám, telefon neberou, infolinka nefunguje. Byla jsem tam osobně, paní byla milá a ochotná a dokonce mi i pomohla „proti jiné úředníci“. Ještě je varianta, pokud by se Ti podařilo provolat na recepci, tak chtít kontakt přímo na konkrétní úředníci, která Tě má na starosti. No a nebo jim poslat to co poteebujes datovkou - pokud ji máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18314
20.1.20 13:36

Já posílala email a bez problémů. Tak zkoušet volat na více čísel asi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3060
20.1.20 13:49

Nasla sem pouze to jedno cislo, ziju v Olomouci, ale zamestnavatel je prazsky a tak sem patrala od ucetni po infu, kam teda spadame. Tady u nas mne urednik hned odpalkoval, ze proste to ma Praha a tak se mnou oni ( OSSZ Olomouc ) nemaji co resit :nevim: Zkusim jeste hledat nejaky jiny kontakt, email jak sem psala ani tuk :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat