Psychiatr Praha 4 - Dr. Tomáš Dostál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 28.10.14 18:21
Psychiatr Praha 4 - dr. Tomáš Dostál

Ahoj, prosím nedoporučíte dobrého psychiatra na Praze 4, k němuž bych šla s pravděpodobnou panickou atakou? Hledala jsem na znamylekar, ale mám podezření, že si to tam řada doktorů píše sama (dá se to sledovat dle datací, stejných slovních obratů atd.). Jen tenhle mi přišel, že těch pár pozitivních hodnocení nepsal sám.
Pokud byste o někom věděly, dejte mi prosím vědět.
 díky

Reakce:
Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 28.10.14 18:27

Ahoj, mohu Ti vřele doporučit tuto kliniku: http://www.klinikaeset.cz/index.php?…

Je tam víc psychiatrů a psychologů, což je ve Tvém případě naprosto dokonalé, budeš možná ze začátku potřebovat oba. Další výhodou je to, že pokud Ti tam lékař „nesedne“ předá Tě jinému. Můžeš si zvolit pohlaví, což v terapii považuji za důležité. No a vše je na pojišťovnu.

smallraspberry
Kecalka 106 příspěvků 28.10.14 18:27

Mudr.Dana Kertészová, můžu doporučit ;)

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 28.10.14 18:31

Jsem psycholog a některé pracovníky znám, myslím, že pokud se rozhodneš zajít tam, neprohloupíš. Jo a nedělám reklamu, nepracuji tam :D
Ještě nevím, jak jsi na tom s časem, jak silná je PP, jestli by nestálo zvážit stacionář. To znamené, že bys někam dojížděla cca 6 týdnů každé dopoledne. Vztahuje se na to nemocenská. Pokud bys uvažovala o stacionáři napiš, dala bych Ti jiné kontakty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >