Psychiatr Praha - doporučení k císaři

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5345
28.12.13 20:46
@Burj Chalifa píše:
Pro jednoho?

dávala to té gyndařce, porodnici co vedla porod a byla s ní domluvená, rodila měsíc přede mnou, v lednu 2007. Je to doktorka co rodila děti Saudkové a spol

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6836
28.12.13 20:47
@Burj Chalifa píše:
Ba ne, Gottová rodila normálně.

Hanychová taky :lol: Jinak snad nikdo :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16557
28.12.13 20:47

@Hejhulka25 Bohužel si to nepamatuju :zed: byl to takovej mladej doktor s brejlema. Zkusim se podívat do papírů z porodnice, jestli bych to našla, ale mám pocit že jsem to v porodnici odevzdávala :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16908
28.12.13 20:47
@medun píše:
@Nina Filipi já vůbec nejsem příznivkyně císaře a nemyslim si to ani o ostatních, ale tady jde hlavně o psychický stav zakladatelky a o to, že má hrůzu z přirozenýho porodu ;)

možná, kdyby se mnou zacházeli jinak, než jako s kusem dobytka, co dělá hypochondra, nebála bych se, ale pro ně jsem jenom ta, která bude rodit už popáté a ta přece musí rodit normálně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
28.12.13 20:48
@Tereza1986 píše:
Hanychová taky :lol: Jinak snad nikdo :lol:

No zrovna do Agáty bych to neřekla. A Karel byl dokonce u porodu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.13 20:51

@Hejhulka25

co se se astma týče mám tuto zkušenost (nejsem tedy z PHA)
mám, středně těžký astma bronchiale, už od dětství. U obou dětí jsem v 38tt měla zánět průdušek, děsný záchvatovitý, dráždivý kašel, sípala jsem jak stařena. Dostala jsem ATB a od plicařky, jen papír s rozpisem nějakých léků, které mi mají dát, kdybych to nemohla udýchat, :nevim: tak nevím, jestli tudy cesta vede :think:

jinak zkušenost kamarádky:
domluvila si CS se svým gynekologem. dělá normálně i na sálech, že jí objedná a přimo on ji CS udělá. Ona měla vnitřní varixy, či co, takže měla hrůzu z tlačení. ale celkem ji vystresoval pan primář při příjmu, protože ten to jako důvod k CS neviděl a vypadalo to, že ji pošlou domů.. nakonec tedy neposlali, rodila CS, ale zažila si horké chvilky.. takže je třeba počítat i s tímto..

Snad ti to dopadne podle tvých představ! držím :palec:

  • Citovat
  • Upravit
5846
28.12.13 20:52
@Hejhulka25 píše:
právě, že s tím mě poslali k šípku, že kdyžtak dají epidurál, kyslík apod

Tak ho příště požádej, ať ti dá písemně s podpisem a razítkem, že se s doporučením tvého ošetřujícího alergologa seznámil, ale v rozhodnutí o vedení porodu jej nerespektuje a rozhodl se jej vést přirozenou cestou, ať máš podklady, když se s dítětem něco stane a budeš potřebovat peníze na péči. Prostě přitlač; jde o zdraví.

Ale chápu tě naprosto, u nás jsem po podobné debatě s lékařem prostě změnila špitál; jenže u nás nejsou registrace. Co rodit mimo Prahu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
28.12.13 20:52
@Anonymní píše:
@Hejhulka25

co se se astma týče mám tuto zkušenost (nejsem tedy z PHA)
mám, středně těžký astma bronchiale, už od dětství. U obou dětí jsem v 38tt měla zánět průdušek, děsný záchvatovitý, dráždivý kašel, sípala jsem jak stařena. Dostala jsem ATB a od plicařky, jen papír s rozpisem nějakých léků, které mi mají dát, kdybych to nemohla udýchat, :nevim: tak nevím, jestli tudy cesta vede :think:

jinak zkušenost kamarádky:
domluvila si CS se svým gynekologem. dělá normálně i na sálech, že jí objedná a přimo on ji CS udělá. Ona měla vnitřní varixy, či co, takže měla hrůzu z tlačení. ale celkem ji vystresoval pan primář při příjmu, protože ten to jako důvod k CS neviděl a vypadalo to, že ji pošlou domů.. nakonec tedy neposlali, rodila CS, ale zažila si horké chvilky.. takže je třeba počítat i s tímto..

Snad ti to dopadne podle tvých představ! držím :palec:

Primář prostě nebyl motivovaný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10351
28.12.13 20:56

Doufám, že až se zas vyskytne nějaká diskuze Na co mám nárok, přečtou si všechny rypny tuhle diskuzi (neb je to tentýž princip, něco chci a pozadí okolností znám jen já, ostatní se jen mohou domýšlet) a sklapnou. Protože jestliže je tamto ždímání státu, pak tohle je normální uplácení a podvod. Kéž by nebylo dvojího metru :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16557
28.12.13 21:02

Za císaře maj porodnice od pojiš´tovny víc peněz, takže někde opravdu není problém ho udělat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
28.12.13 21:03
@mahdalka píše:
Za císaře maj porodnice od pojiš´tovny víc peněz, takže někde opravdu není problém ho udělat.

Tak se peníze zase vrací do oběhu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5846
28.12.13 21:05
@zuzouš píše:
Doufám, že až se zas vyskytne nějaká diskuze Na co mám nárok, přečtou si všechny rypny tuhle diskuzi (neb je to tentýž princip, něco chci a pozadí okolností znám jen já, ostatní se jen mohou domýšlet) a sklapnou. Protože jestliže je tamto ždímání státu, pak tohle je normální uplácení a podvod. Kéž by nebylo dvojího metru :roll:

Kdepak, tady je to o tom, že Hejhulka má doporučení od specialisty-alergologa k vedení porodu císařským řezem, ale doktor v porodnici si hraje na pánaboha a nerespektuje svého kolegu. Když se ovšem něco pokazí a odskáče to miminko, řešit to a žít s tím bude muset Hejhulka. Logicky hledá jinou cestu k zajištění bezpečného příchodu na svět pro své dítě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10351
28.12.13 21:09
@maxik píše:
Kdepak, tady je to o tom, že Hejhulka má doporučení od specialisty-alergologa k vedení porodu císařským řezem, ale doktor v porodnici si hraje na pánaboha a nerespektuje svého kolegu. Když se ovšem něco pokazí a odskáče to miminko, řešit to a žít s tím bude muset Hejhulka. Logicky hledá jinou cestu k zajištění bezpečného příchodu na svět pro své dítě.

Pak snad může oficiální cestou :nevim: Má-li doporučenku, tak se musí víc ozvat nebo změnit porodnici. Nebo obojí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
rozmary
28.12.13 21:10

Nejsem si jistá jestli ti ho někde udělají bez nějakého vážného zdravotního důvodu, mám zasebou císař i spontální porod, u spontálního jsem po dvaceti hodinách s toho čtyřech napíchnutá na oxitocinu brečela a prosila doktora o císaře, odpověď byla, že mě chápe, ale nemůže mi ho udělat protože porod postupuje i když pomalu. Přeju ti, aby ti ho nakonec udělali po tom co máš za sebou, i když za mě byl určitě lepší ten spontální porod :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
16908
28.12.13 21:16
@rozmary píše:
Nejsem si jistá jestli ti ho někde udělají bez nějakého vážného zdravotního důvodu, mám zasebou císař i spontální porod, u spontálního jsem po dvaceti hodinách s toho čtyřech napíchnutá na oxitocinu brečela a prosila doktora o císaře, odpověď byla, že mě chápe, ale nemůže mi ho udělat protože porod postupuje i když pomalu. Přeju ti, aby ti ho nakonec udělali po tom co máš za sebou, i když za mě byl určitě lepší ten spontální porod :kytka:

děkuju, uvidím co kde zmůžu, už se pomalu smiřuju s tím, že nic :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty