Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Jinak já toho doktora nemusela ani ukecávat. Řekla jsem že omdlívám i při MS a že s nima při porodu nebudu spolupracovat, že se špatně vyrovnávám z bolestí a nebyl problém
@Ali-Ali píše:
mi prijde, ze to je vzdycky o konkretnim cloveku
mi proste dva lekari, kteri by me teoreticky mohli rodit, rekli bez premysleni, ze jasny cisar. proto jsem ani nad nejakyma strategiema neuvazovala. kdybych tusila, co nastene, tak tam hystericky rvu, ze me ta jizva boli.
Nechci nic ponechat náhodě
…
@mahdalka píše:
Jinak já toho doktora nemusela ani ukecávat. Řekla jsem že omdlívám i při MS a že s nima při porodu nebudu spolupracovat, že se špatně vyrovnávám z bolestí a nebyl problém
to je divný, všude jsem četla, jak se naopak císaři brání a že musí být důvod ![]()
@Poison Ivy píše:
Nechci nic ponechat náhodě…
tak si sbal vetsi penezni obnos do kabelky ![]()
@Ali-Ali píše:
tak si sbal vetsi penezni obnos do kabelky
Ať to radší zlegalizují za peníze a bude klid ![]()
@Poison Ivy píše:
Ať to radší zlegalizují za peníze a bude klid
Moje řeč.
@Burj Chalifa píše:
Moje řeč.
Nechápu, čemu se brání. 90% zájemkyň o císaře si ho stejně zařídí jínak (úplatek, doporučení jiného lékaře, hysterická scénka), nepředpokládám, že se najednou všechny ženy zprčí, vytasí šrajtofli a nechají si rozřezat břicho ![]()
@sad 1 viď
, proto nechápu, jak někdo může napsat to, co napsal… Teď by se mi hodil smajlík „tytyty“. ![]()
Naprosto soucítím se zakladatelkou, taky mám strach z porodu a ne kvůli bolesti, ale že se něco pokazí. Taky chci císaře, okolí je ale proti, prý to zvládnu sama. Já jsem prvorodička, další dítě ani těhotenství nechci, prostě chci mít co nejbezpečnější porod.
@Ali-Ali píše:
tak si sbal vetsi penezni obnos do kabelky
taky nechápu, že dva doktoři ti sekci doporučovali a pak ti jí neudělali, jen kdyby se ti něco stalo nebo miminku, to už by ale bylo pozdě ![]()
@zagora píše:
Naprosto soucítím se zakladatelkou, taky mám strach z porodu a ne kvůli bolesti, ale že se něco pokazí. Taky chci císaře, okolí je ale proti, prý to zvládnu sama. Já jsem prvorodička, další dítě ani těhotenství nechci, prostě chci mít co nejbezpečnější porod.
mě prostě nejde o mě ale o moji dceru, já bolest vydržím, hlavně, když ona bude bezpečně na světě, ono se to každýmu mluví, že to zvládneš, ale budeš to muset zvládnout Ty
@Hejhulka25 píše:
taky nechápu, že dva doktoři ti sekci doporučovali a pak ti jí neudělali, jen kdyby se ti něco stalo nebo miminku, to už by ale bylo pozdě
dodneška jsme byla ješě klidná, ale dle toho, co tady píše Ali už nevěřím a nachystámm se na všechno. Je mi líto SAli, že ty jsi tu možnost neměla. Snad jen ti pogratulovat, že jsi to zvládla.
@Hejhulka25 píše:
mě prostě nejde o mě ale o moji dceru, já bolest vydržím, hlavně, když ona bude bezpečně na světě, ono se to každýmu mluví, že to zvládneš, ale budeš to muset zvládnout Ty
na ty kecy, že zváldla to každá, musím i já, už jsem alergická. Zvlášť když je slyším od někoho, kdo rodil 2 hodiny
![]()
@Burj Chalifa píše:
Moje řeč.
já bych si ho klidně zaplatila, stejně jsem chtěla nadstandard a tam se ceny moc neliší 2000 za den, když tam budu 4-5 dní, vyjde to stejně jako císař
a radši budu chodit na společný záchody, než se bát, jestli porodím bezpečně nebo ne
dobrý poznatek, to je fakt