Psycho přítel

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
77
19.1.22 20:17

Psycho přítel

Zdravím,
Mám takovej dotaz, nebo spíš zamyšlení, samozřejmě si myslim svý, jen chci znát názor i „zvenčí“. :lol:

Je normální podle Vás, že Váš partner odsoudí 80% (možná víc) vašich názorů a Vašich postojů k řešení krizových situací, problémů, ale i jen „problémů“, které pro Vás ani nejsou problém, ale on to vyhrotí a nebo na každém vašem slově najde něco co by mohl použít proti Vám?
Reakce typu, „nelži prosimtě“, nebo „zase jsi úplně mimo“ „jsi blázen, ne sorry, ne blázen, jsi slepá“ „sereš si do huby“ „lzi me nepresvedcej“ „alibisticky se obhajujes“ „nenavidim s tebou komunikovat“ „nechapes zakladni myslenky“ „takhle uprimna ty nejsi“ atd atd

Docela mě to baví, každopádně už je to ex, no jen mě zajímal názor, co to sakra má být, zda je ten člověk vůbec psychicky v pořádku. Toto trvalo od našich začátků, kdy jsme se poznali 😂 já už se teď jen směju, už nemám ani chuť kvůli takovému člověku brečet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5968
19.1.22 20:19
@sluneckova píše:
Zdravím,
Mám takovej dotaz, nebo spíš zamyšlení, samozřejmě si myslim svý, jen chci znát názor i „zvenčí“. :lol:

Je normální podle Vás, že Váš partner odsoudí 80% (možná víc) vašich názorů a Vašich postojů k řešení krizových situací, problémů, ale i jen „problémů“, které pro Vás ani nejsou problém, ale on to vyhrotí a nebo na každém vašem slově najde něco co by mohl použít proti Vám?
Reakce typu, „nelži prosimtě“, nebo „zase jsi úplně mimo“ „jsi blázen, ne sorry, ne blázen, jsi slepá“ „sereš si do huby“ „lzi me nepresvedcej“ „alibisticky se obhajujes“ „nenavidim s tebou komunikovat“ „nechapes zakladni myslenky“ „takhle uprimna ty nejsi“ atd atd

Docela mě to baví, každopádně už je to ex, no jen mě zajímal názor, co to sakra má být, zda je ten člověk vůbec psychicky v pořádku. Toto trvalo od našich začátků, kdy jsme se poznali 😂 já už se teď jen směju, už nemám ani chuť kvůli takovému člověku brečet.

Normální to není. Manipulátor a narcis? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31114
19.1.22 20:21

8o
Buď ráda, že ses ho zbavila. Já už bych nad ním nepřemýšlela a hodila se do klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
19.1.22 20:22

@topazio spis mi jen vrta, proc to ti lidi delaji kdyz zaroven tvrdi jak nas milujou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5968
19.1.22 20:25
@sluneckova píše:
@topazio spis mi jen vrta, proc to ti lidi delaji kdyz zaroven tvrdi jak nas milujou :lol:

Snaha o sražení sebevědomí na nulu. Po čase se už raději rovnou zeptáš, co si máš myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
19.1.22 20:27

@brisco diky bohu, že jsem ho kopla do zadele :andel: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
19.1.22 20:27

„sereš si do huby“..
Tohle by mi řekl jednou, chcípák. Spíš mi přijde u takových chudáčku, že je doma taťka srážel, tak mají potřebu schazovat svojí holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
19.1.22 20:29

@Nelel12 jo, nechapu jak jsem mu to mohla porad tolerovat. Ted jsem za nim pred par dny prisla s docela velkym problemem a cekala jsem ze jako muj pritel me podpori psychicky. Misto toho zase rozjel ty svoje reci. Tak jsem rekla ze uz to nedavam a at si prijede pro veci a klice od svyho bytu a ciao, nemam fakt potrebu si znicit psychicky zdravi kvuli nejakymu deb**ovi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
19.1.22 20:31
@sluneckova píše:
Zdravím,

Je dobře, že už je to ex. Je to evidentně člověk, který chce druhé ovládat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31114
19.1.22 20:32
@sluneckova píše:
@topazio spis mi jen vrta, proc to ti lidi delaji kdyz zaroven tvrdi jak nas milujou :lol:

Oni milují jen sami sebe a druhé potřebují ovládat.

Příspěvek upraven 19.01.22 v 20:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11600
19.1.22 20:32
@sluneckova píše:
Zdravím,

Chodis s Okamurou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
19.1.22 20:33

Presne, jak uz nekdo psal výš. Klasicky manipulativní a narcistický člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31114
19.1.22 20:34
@Nelel12 píše:
„sereš si do huby“..
Tohle by mi řekl jednou, chcípák. Spíš mi přijde u takových chudáčku, že je doma taťka srážel, tak mají potřebu schazovat svojí holku.

Toto jsem před časem slyšela v obchodě. Takhle mluvila matka na malého syna. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3418
19.1.22 20:35

Jen tak ze zvědavosti by mě zajimalo jaké měl chlapec dětství. Jinak určitě dobře, že je tvůj ex. Tohle nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
19.1.22 20:39

@sluneckova

To si udělala dobře, protože takovej blbeč*ek by tě tak dlouho ponižoval a scházel, že bys tomu začala po čase věřit, že taková jsi. Zbytečně by ses trápila a ještě by ti bylo líto, že vůči němu vlastně jsi taková, že je vše tvá vina..atd, atd. Tihle typy to dokonale umí, ve všem ponížit, přitom věřím, že jsi chytrá a inteligentní holka a to takovej chudák ti nesahá ani po špičku…

Fakt bych věřila, že tenhle usmolenec byl v dětství třeba terčem šikany, nebo si na něm starší sourozenci chladili žáhu, možná i ti rodiče, kámoši…prostě chudák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat