Muzi vadi lesbicka kamaradka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.1.22 16:36

Muzi vadi lesbicka kamaradka

Ahoj prosim anonym a nebo smaznout.
Bude to mozna delsi. Uz na skole jsem se seznamila s holcinou z vedlejsi tridy. Kdyz jsme sly na jinou skolu, tak jsme prerusily kontakt. Pak jsme se schodou okolnosti potkaly na praxi. A to uz byla zasnoubena a v ocekavani s prckem, ale jeji chlap byl neskutecny agresivni hovado a o detatko prisla. :,( Ale od nej neodesla ikdyz rodina i kamaradi nabizela pomoc. Odesla s nim do Nemecka, kde dostal dobrou praci a ona byla v domacnosti, no spise jako sluzka a podrzvsecko, kdyz si ten chlap rekl. :zed: Minuly rok konecne nasla odvahu a chlapa opustila (nemaji spolecne deti, ikdyz on ma s milenkama nejspise tri) odjizdela s par taskama osobinich veci a bez penez. Chvili byla v azylaku, nasla si praci jako mycka nadobi v nemocnici a tam ji starsi kolegyne nabidla bydleni. No a zacaly spolu udrzovat milenecky vztah. Mne se to moc nezdalo, prislo mi to trosku jako zneuzivani, ale jeji vec. No a vcera mi napsala smsku, ze je u nas ve meste zda nepujdeme vecer nekam pokecat. Napsala jsem svemu muzi, ze se vecer zdrzim at si s detma neco objednaji, ze ja se najim venku a prijedu poslednim busem (23:15). No a kdyz chlap prisel na to s kym jsem byla tak na mne nastoupil, ze si nepreje abych se s takovymi „zivly“ stykala, ze to je zoufala lesba, a dalsi hnusny slova. Donutil mne smazat jeji cislo, a ze proste s takovou „troskou“, co jde proti prirode a ma jen pozu, aby mela kde bydlet, se schazet nebudu. Brecela jsem a nikdy jsem ho takoveho zleho nezazila. Uz se sice omluvil po smsce a ocekavam ze prijde s kytkou a lahvi vina. Ale proste proc takova scena a zast vuci me kamaradce? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20323
19.1.22 16:39

Proboha - co to je za žárlivého manipulativního exota?

Podobné scény dělá i kvůli jiným věcem?

A jak snáší tu hrůzu, když děti mají jiný názor a oponují mu? Nebo se ho bojí?

Hele tohle je obrovský rudý vykřičník - primárně kvůli tomu že vůbec má pocit, že tě může takhle kontrolovat, že si vůbec může dovolit, že on rozhoduje o tom, s kým ty se potkáváš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8297
19.1.22 16:40

Lezou jim do revíru. Pochop.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
19.1.22 16:41
@Anonymní píše:
Bude to mozna delsi. Uz na skole jsem se seznamila s holcinou z vedlejsi tridy. Kdyz jsme sly na jinou skolu, tak jsme prerusily kontakt. Pak jsme se schodou okolnosti potkaly na praxi. A to uz byla zasnoubena a v ocekavani s prckem, ale jeji chlap byl neskutecny agresivni hovado a o detatko prisla. :,( Ale od nej neodesla ikdyz rodina i kamaradi nabizela pomoc. Odesla s nim do Nemecka, kde dostal dobrou praci a ona byla v domacnosti, no spise jako sluzka a podrzvsecko, kdyz si ten chlap rekl. :zed: Minuly rok konecne nasla odvahu a chlapa opustila (nemaji spolecne deti, ikdyz on ma s milenkama nejspise tri) odjizdela s par taskama osobinich veci a bez penez. Chvili byla v azylaku, nasla si praci jako mycka nadobi v nemocnici a tam ji starsi kolegyne nabidla bydleni. No a zacaly spolu udrzovat milenecky vztah. Mne se to moc nezdalo, prislo mi to trosku jako zneuzivani, ale jeji vec. No a vcera mi napsala smsku, ze je u nas ve meste zda nepujdeme vecer nekam pokecat. Napsala jsem svemu muzi, ze se vecer zdrzim at si s detma neco objednaji, ze ja se najim venku a prijedu poslednim busem (23:15). No a kdyz chlap prisel na to s kym jsem byla tak na mne nastoupil, ze si nepreje abych se s takovymi „zivly“ stykala, ze to je zoufala lesba, a dalsi hnusny slova. Donutil mne smazat jeji cislo, a ze proste s takovou „troskou“, co jde proti prirode a ma jen pozu, aby mela kde bydlet, se schazet nebudu. Brecela jsem a nikdy jsem ho takoveho zleho nezazila. Uz se sice omluvil po smsce a ocekavam ze prijde s kytkou a lahvi vina. Ale proste proc takova scena a zast vuci me kamaradce? :,(

Co by chlap dělal, kdyby některé vaše dítě bylo homosexuál? Takový výstup by mi hodně vadil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
19.1.22 16:44
@Anonymní píše:
Bude to mozna delsi. Uz na skole jsem se seznamila s holcinou z vedlejsi tridy. Kdyz jsme sly na jinou skolu, tak jsme prerusily kontakt. Pak jsme se schodou okolnosti potkaly na praxi. A to uz byla zasnoubena a v ocekavani s prckem, ale jeji chlap byl neskutecny agresivni hovado a o detatko prisla. :,( Ale od nej neodesla ikdyz rodina i kamaradi nabizela pomoc. Odesla s nim do Nemecka, kde dostal dobrou praci a ona byla v domacnosti, no spise jako sluzka a podrzvsecko, kdyz si ten chlap rekl. :zed: Minuly rok konecne nasla odvahu a chlapa opustila (nemaji spolecne deti, ikdyz on ma s milenkama nejspise tri) odjizdela s par taskama osobinich veci a bez penez. Chvili byla v azylaku, nasla si praci jako mycka nadobi v nemocnici a tam ji starsi kolegyne nabidla bydleni. No a zacaly spolu udrzovat milenecky vztah. Mne se to moc nezdalo, prislo mi to trosku jako zneuzivani, ale jeji vec. No a vcera mi napsala smsku, ze je u nas ve meste zda nepujdeme vecer nekam pokecat. Napsala jsem svemu muzi, ze se vecer zdrzim at si s detma neco objednaji, ze ja se najim venku a prijedu poslednim busem (23:15). No a kdyz chlap prisel na to s kym jsem byla tak na mne nastoupil, ze si nepreje abych se s takovymi „zivly“ stykala, ze to je zoufala lesba, a dalsi hnusny slova. Donutil mne smazat jeji cislo, a ze proste s takovou „troskou“, co jde proti prirode a ma jen pozu, aby mela kde bydlet, se schazet nebudu. Brecela jsem a nikdy jsem ho takoveho zleho nezazila. Uz se sice omluvil po smsce a ocekavam ze prijde s kytkou a lahvi vina. Ale proste proc takova scena a zast vuci me kamaradce? :,(

Jak tě mohl donutit? On je tvůj táta, že ti bude určovat, s kým se můžeš vídat, a s kým ne? Až přijde s tou kytkou a vínem, tak mů důrazně vysvětli, že je to tvoje kamarádka, kterou znáš roky. To že žije se ženou je jen její věc, a ty nevidíš důvod, proč by si se s ní nemohla vídat. On jí zná? Nebo proč takhle reagoval? Vadí mu na ní co konkrétně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
690
19.1.22 16:45

Ono toho asi bude víc, ne.
Neříkej mi, že tolerantnímu manželovi najednou hrabne, když se zdrzis s kamarádkou ve městě, protože se bojí, že tě, abych použila slova klasika (vypujčuji si tuším z Kdo chytá v zite), přešupačí na teplajzníka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
19.1.22 16:56
@Anonymní píše:

No to je miláček. Nedovolila bych manželovi, aby se mnou jednal jako se spratkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
19.1.22 16:56

Hodila bych mu kytku na hlavu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
19.1.22 16:58

Jsi dosoela a manzelstvim ses nestala nesvepravnou, to bych mu rekla. Aby mi nekdo diktoval s kym se budu vidat a mit za pratele a jeste mel problem se sexualni orientaci..btw jak jako donutil smazat cislo 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
19.1.22 17:02

Manzel ti nemuze urcovat, s kym se muzes pratelit. Nenech sebou manipulovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
19.1.22 17:02

Pán má nejspíš nějaký mindrák ze své vlastní sexuality. :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
19.1.22 17:26

Můžu to napsat přímo? Poslala bych ho do p.dele..Nikdo mi nebude kázat, s kým se budu a nebudu bavit, čí číslo budu nebo nebudu mít v mobilu. Toto neexistuje. Respektuji, že ne všechny mé kamarády musí mít rád, nebudu tudíž tyto lidi třeba zvát k nám, ale nebude mi nikdy nikdo nakazovat. Nedělám to já, čekám to samé. To já bych si teda nenechala líbit. Jednou se o toto snažil bývalý. Okamžitě jsem mu dooost razantně řekla, že nejsem ničí majetek a bylo to poprvé a naposled, co se pokoušel mi mluvit do toho s kým se bavím a nebo chodím na pivko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
19.1.22 17:35

Stejný vul jak bývalý té kamarádky. Sorry, ale čím uvažuje je mi záhadou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1043
19.1.22 17:41

Já osobně na tom nevidím nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
19.1.22 17:43

Měla jsem doma někoho, kdo taky schvaloval s kým mohu a nemohu chodit ven, případně mě přišel do podniku zkontrolovat. Ale začal to dělat velmi brzy od začátku vztahu. Pokud Ti to nikdy neudělal, vadí mu něco jen na ní. Až přijde s kytkou, řekla bych mu, že to bylo přes čáru a nechci už nikdy nic podobného řešit, protože taky nekontroluji jeho schůzky. A to v jaké je situaci, přeci ještě neznamená, že je to zlý člověk nebo na Tebe bude mít špatný vliv. Znala jsi jí dlouho předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat