Vztah z donucení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.1.22 18:05

Vztah z donucení

Dobrý večer všem. Píšu za kamarádku, která k tomu svolila poté, co jsem jí naznačila, že tohle není normální. Ona sama teda pochybnosti má od samého začátku.
Byla po rozchodu, ten vztah teda nebyl extra dlouhý, něco přes rok a ani to nenesla zas tak těžce (obecně myslím, že to v tom nehrálo velkou roli). A začal ji uhánět kluk (ona 30, on 32), kterého poznala nějak přes známé. Já ho viděla, vypadá slušně, výstupem normální inteligentní člověk.
On se jí moc nelíbil, ale ukecal ji na několik rande, psal jí snad 24/7. Ona teda zřejmě necítila, že by to bylo ono, ale některá ta rande, že ji znejistěla, jakože jí s ním bylo fajn. Ale pořád ji to netáhlo, jak by mělo. Opakovaně mu to pak řekla, úplně narovinu, že to tímhle směrem nevidí. Opakovaně ji ukecal. Když mi popisovala, co dělá, bylo to teda hodně intenzivní, jakože když mu jednou řekla, že prostě teď už mu nebude psát, protože to pořád směřuje někam k zahájení vztahu a ona to tak necítí, tak ji po chvíli napsal, že je na cestě k ní (a nutno říct, že jel přes půl republiky, jelikož byli každý před silvestrem úplně jinde). Od té doby ona pořád říká, že prostě neví. Já myslím, že hlavně proto, jak on ji pořád otravuje. On vůbec nerespektuje, když ho žádala aby ji nějaký čas nechal být, zase jen mele tu svou, jak tomu nepřestane věřit, protože ví, že tohle za to stojí.
Ona mu zmínila, že bude možná kvůli změně práce jezdit do nějaké čtvrti a on se tam normálně během 14 dnů přestěhoval aby tam mohla být s ním..
Pořád píše věci stylu, že prostě ví, že tohle je přesně to co nemohl najít, zmiňoval jejich společné budoucí děti, že totálně ví, že to je ona s kým by konečně zůstal navždy.

Přijde mi to úplně šílené, něco takového říkat člověku, se kterým byl na já nevím, cca 8 rande během 2 měsíců.

Ani to není žádost o radu, sama nevím, co ji poradit, nemůžu předvídat, co by z toho nakonec bylo, ale mě už ten jeho nátlak a přístup přijdou podivné (ne, není v tom závist, jen mě šokují ty věci, co dělá, tohle není zdaleka vše, přijde mi, že je schopen naprosto čehokoliv, aby ji získal). On sám tím trochu ztrácí sebeúctu.
Spíš jsem nad tím tak přemýšlela, jak někdo může takhle urgentně aniž by jen trochu polevil někoho uhánět…Může někdo takový být vůbec normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1524
19.1.22 18:10

Pryč pryč pryč! Je to manipulátor a závislák, psychicky narušený jedinec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19919
19.1.22 18:14
@Malineka píše:

Presne tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12962
19.1.22 18:19
@Malineka píše:

Chtěla jsem napsat to samý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
19.1.22 18:21

A nejhorší na tom je, že zřejmě ví, kde ta kamarádka bydlí. Určitě může být schopný ji sledovat u baráku, čekat na ni, náhodně ji potkávat a obtěžovat.
Potom už to není sranda. Člověk, který je schopný se přestěhovat jen kvůli potenciální budoucí práci… Proboha ať si to tady přečte a bojuje za sebe a svůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 18:23

Informovat policii, stalker jako vyšitej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 18:24

Absolutní magor, tak si představ, jak by to vypadalo, když by příště chtěl něco jiného, s čím ona by nesouhlasila. Vztah, kde nemá žádnou svobodu o čemkoli rozhodnout, protože když bude mít názor nesprávný, bude donucena? K dětem? Dalším dětem? Změně práce? Místě bydlení? S kým se má a nemá stýkat? Přerušit veškeré kontakty a doufat, že nebude nutné to řešit přes policii jako stalking, ale podle popisu asi spíš jo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 18:40

@Malineka
No taky mám to podezření. Ale podle těch jejích známých je to „slušný kluk“…

• Citovat
  • Nahlásit
2810
19.1.22 18:43

Mám z toho chlapa husí kůži, a to ho ani neznám. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
19.1.22 18:44
@Anonymní píše:
@Malineka
No taky mám to podezření. Ale podle těch jejích známých je to „slušný kluk“…

Nojo, známí s nim ale nežijou. Psychopati často před ostatníma vypadaj jak ti nejsvatější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 18:44
@Anonymní píše:
@Malineka

Nejhorší jenže to tvrdí i o například manipulátorech. V očích přátel a rodiny jsou přece naprosto super a úžasní.. (vlastní zkušenost)

• Citovat
  • Nahlásit
515
19.1.22 18:50

Tak s timhle maniakem vztah vubec nezacinat, protoze pak by bylo jeste tezsi z toho vystoupit. Tihle blazni pak maji majetnicke sklony a kdyz ji nemuze mit on, tak nikdo. Rychle pryc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
19.1.22 18:52
@Anonymní píše:
@Malineka

A znají i nějakou jeho bývalou přítelkyní?

Na me to působí jak z hororu. Ideálně kdyby si našel jiný objekt zájmu, i když zas taky chudák ta dalsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26249
19.1.22 18:56

Chlapům nestačí naznačovat, chlapům se to musí říct narovinu. Ať ho nekontaktuje, neodpovídá. Normálně ať se s ním sejde na veřejném místě a tam se s ním slušně rozjede. Ať mu na féra řekne, že to prostě necití, že s ním být nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
19.1.22 19:04
@lleennttiillkkaa píše:
Chlapům nestačí naznačovat, chlapům se to musí říct narovinu. Ať ho nekontaktuje, neodpovídá. Normálně ať se s ním sejde na veřejném místě a tam se s ním slušně rozjede. Ať mu na féra řekne, že to prostě necití, že s ním být nechce.

a vezme si radeji nekoho sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat