Reklama

Pupík - kdy se dětem zatáhne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 12.06.11 09:59
Pupík - kdy se dětem zatáhne ?

Ahoj holky,

ráda bych se zeptala, kdy se dětem zatáhne pupík do takového ďolíčku jako má většina dospělých ?
Samozřejmě vím, že to mají i někteří lidé v dospělosti.­.takový ted uzlíček.
Ale i deálně, když se zatáhne, jak dlouho to trvá ?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 12.06.11 10:08

Nam je pet mesicu a pupicek jeste je znatelny… od zacatku ho mela jako bambulku, fakt silene ven… a jde to samo, pomaloucku polehoucku se schovava, uz je to sice uplne minimalne, ale myslim, ze to zajede dovnitr uplne… :nevim:

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 12.06.11 10:10

Ahoooj , malé byly tři měsíce a už ho má zatáhnutý :palec:

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 12.06.11 10:17

Linda měla celkem i vtaženej pupík relativně rychle po odříznutí (v porodnici pahýly řezali), teď v půlroce už ho má pěknej a hlubokej, obrostlej špekem … jako maminka:-)

Příspěvek upraven 12.06.11 v 10:36

tweetydee
Neúnavná pisatelka 19976 příspěvků 12.06.11 10:27

U nás taky jen co se zahojil (taky řezali)

Pipet
Generální žvanilka 24089 příspěvků 12.06.11 10:53

Majda ho má vystouplý (ne tak hodně, aby se to nějak řešilo) i teď, já koneckonců taky, takže nečekám, že se úplně schová… :nevim:

sisovka51
Závislačka 2618 příspěvků 12.06.11 11:01

Ja bych rekla, ze to zavisi na tom, jak je mala spekata :lol: Hubeny lidi ho maji venku :wink:

Náměsíčná
Závislačka 3999 příspěvků 12.06.11 11:06

Našemu jsou jsou 4 měsíce a má pupíček krásnej.

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 12.06.11 11:32

Asi tak:-) I když nejsem nějak tlustá, bříško mám odjakživa a pupík hlubokej. Ani v těhotenství mi nevylezl, ale hezky se roztahoval, byla to taková „nadbytečná“ kůže:-)

sisovka51 píše:
Ja bych rekla, ze to zavisi na tom, jak je mala spekata :lol: Hubeny lidi ho maji venku :wink:

ivuska.h
Echt Kelišová 8651 příspěvků 12.06.11 13:22
sisovka51 píše:
Ja bych rekla, ze to zavisi na tom, jak je mala spekata :lol: Hubeny lidi ho maji venku :wink:

No to musím nesouhlasit :)) Hubená jsem byla vždycky dost (60-62 kg při 180 cm před dětma, teď 62 kg) a pupík jsem měla vždycky zapadlý, při pohledu vlastně jen taková čárka. Vylezl mi až v posledním měsíci těhotenství. Manžel je vyloženě vychrtlý a pupík má taky jako důlek. Děcka měly důlek cca po měsíci, dcera měla pahýlek řezaný, syn přirozeně odpadlý. Těžko říct, na čem to závisí, pominu-li samozřejmě kýlu.

Syn 8 dní:
http://farm5.static.flickr.com/…1e2067ed.jpg

Dcera necelé dva roky:
http://farm5.static.flickr.com/…fc2fcaf6.jpg

Svůj vyfocený nemám :))

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 12.06.11 13:35

Kubik to ma takovy…A nejak nemam pocit, ze by se mel asi zatahnout :think:
(po jidle :mrgreen: )

tweetydee
Neúnavná pisatelka 19976 příspěvků 12.06.11 13:53

tak já mám 50kg a mám taky zalezlej (v těhu mi povylezl a měla jsem ho jakoby v rovině s bříškem), teď už je zase schovanej.

Ganlum
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 13.06.11 10:12

Narazila jsem na tuto diskuzi a zajímají mě vaše poznatky. Já např. slyšela od kolegyň novorozeneckých sester, že záleží i na tom, jak šikovně pahýlek doktor odstřihne nebo odřeže. Tak nevím. Asi to bude hloupost, protože neznám jediného dospělého s vystouplým pupíkem. Kromě pivních mozolů. :-)

janet9
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 13.06.11 10:27

Naše čtyřletá má pupík vylezlý ještě teď(vždycky když jsme byly u nějakého doktora,tak ten pupík prohmatával jestli nemá kýlu :lol: ),já si myslím,že ten pahýl nechali v porodnici delší,proto je pupík vylezlý(když byla menší,byla špekatá a pupík byl stejně vylezlý).Co já si pamatuju,tak mě taky zalezl až skoro v pubertě.Zato naše čtyřměsíční Anička má pupík už dlouho schovaný.

luciaasek
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 13.06.11 10:47

Já zase slyšela, že jsou dva způsoby zavázání a každý porodník to dělá jinak, ale nevím co je na tom pravdy :nevim: Jinak naše malá ho má OK už od zahojení…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >