Pustili byste ex na dovolenou se synem do Turecka?

Anonymní
18.5.18 18:21

Pustili byste ex na dovolenou se synem do Turecka?

Ahoj, k Vánocům dal bývalý našemu synovi dárek v podobě dovolené v Chorvatsku. A nyní, když jsem se ho zeptala jak to má s tou dovolenou, tak mi oznámil, že poletí nakonec do Turecka do Alonye. Mám celkem strach ho tam s ním „pustit“. Jednak kvůli politicke situaci v Turecku, druhak kvůli tomu, že si nejsem jistá, zda je schopen se o něj tam pořádně postarat. Bývalý nerad leta - nikdy s námi nechtěl na dovolenou letecky..vždy jsme byli někde autem. Navíc rád pije pivo..od oběda do večera je schopen si dát klidně i 7piv a vznikají pak situace, kdy jsem se o malého bála (např. s ním byl v bazénu a blbnul - malého házel do vody a nereagoval na jeho volání „tati už ne, už nechci“,naopak do něj ryl stylem nebuď srabek, to nic není). Vše jsem vždy zařizovala a zachraňovala já…teď ale nebudu mít tu možnost. Je to hrozné..sám na rozum..a já nevím, jestli jsem hysterická zbytečné a co mám dělat. Dnes jsem mu řekla, že z té dovolené mám strach a jestli se cítí na to, aby to zvládnul a že doufám, že tam nebude pít. Urazil se a odjel..prý se se mnou o tomhle bavit nebude..

Malého si bere každý druhý víkend, stará se o něj tím stylem, že si užijívaji víkendu buď na zahrade, doma, na procházkách, na zahrádkách u hřiště, kde si může dát pivo..občas zapomene dát malému léky (trpí astmatem a alergiemi). Vařit neumí, takže buď uvaří polévku z pytlíku nebo koupi v restauraci hranolky..nebo přijedou jeho rodiče a mamka něco uvaří.

Omlouvám se za román, ale nějak nevím, jak se k tomu postavit.. Na jednu stranu bych byla ráda, kdyby si s malým tu dovolenou užili a možná by mu to i pomohlo na astma. Ale byla bych mnohem klidnější, kdybych věděla, že je schopen se o syna plnohodnotne postarat.

Prosím anonymně, je to pro mě celkem citlivé..

Jaký na to máte názor vy? Jsem moc hysterická?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1882
18.5.18 18:23

Jak stare je dítě?
Ano, pustila a byla bych rada, že mu dal tak9vy pekny dárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19808
18.5.18 18:24

Kolik je dítěti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 18:26

5let

• Citovat
  • Nahlásit
19808
18.5.18 18:27

Hmmm to je dost malý :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63672
18.5.18 18:30

Asi bych to nepojala v rovině pustila nepustila. Ale snažila bych se o tom s ním promluvit, z Turecka bych nebyla happy. Jestli s tím teda ještě jde něco dělat ( storno)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7288
18.5.18 18:30

Můj ex bere o prázdninách naše holky do Egypta. Nelíbí se mi to vůbec, ale co můžu? Nic. Jen se budu modlit, aby se vrátily v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2534
18.5.18 18:31

No tak at vezme zajezd aspon s polopenzi a nebude to jen na nem. V peti letech se o jidlo klucik prihlasi i sam, prinejhorsim bude na kebabu. Kamaradka takhle jezdi a je v Turecku hrozne spokojena. Ja bych se vic bala politicky situace, ale to by zas clovek nemohl vylezt z domu pomalu vubec. Takze ja bych nakonec asi pustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 18:32

Řeším podobného ex včetně podobné destinace.
Pouštím, nechci problémy, obavy mám :oops:
Nikdy se dítě sám nepostaral, vždy u toho někdo byl, když s ním osaměl, vždy mi dítě raději přivezl, na to také hřeším, letí i s partnerkou.
Prosím anonym A

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 18:35

Tam letí s naším dítětem i můj ex.
Jak staré máš děti? Omlouvám se za možná hloupý dotaz - dáváš dětem nějaké rady na cestu? :lol: Myslím, jak se mají chovat, co jíst, pít..

Anonymní A @PetraJ

@PetraJ píše:
Můj ex bere o prázdninách naše holky do Egypta. Nelíbí se mi to vůbec, ale co můžu? Nic. Jen se budu modlit, aby se vrátily v pořádku.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 18:38

Stornovat se to asi dá, ale myslím, že už by to měl za poplatek.. A myslím, že dnes jsem dost pohnojila naší další konverzaci tím, že jsem mu řekla, že se bojím, aby to tam zvládnul a hlavně, aby tam nepil.. Ježíš to je hrozný…tak ráda bych byla happy, že si užije táta se synem krásnou dovolenou..ale nějak mi to přes ty obavy nejde…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 18:41

Přesně to chci udělat před odletem. Připomenout se s nepitím :oops:
Vím, že se ho to dotkne, ale nedokáži se přemoci a nezmínit :oops:
Anonymní A

@Anonymní píše:
Stornovat se to asi dá, ale myslím, že už by to měl za poplatek.. A myslím, že dnes jsem dost pohnojila naší další konverzaci tím, že jsem mu řekla, že se bojím, aby to tam zvládnul a hlavně, aby tam nepil.. Ježíš to je hrozný…tak ráda bych byla happy, že si užije táta se synem krásnou dovolenou..ale nějak mi to přes ty obavy nejde…
  • Citovat
  • Nahlásit
7288
18.5.18 18:42
@Anonymní píše:
Tam letí s naším dítětem i můj ex.
Jak staré máš děti? Omlouvám se za možná hloupý dotaz - dáváš dětem nějaké rady na cestu? :lol: Myslím, jak se mají chovat, co jíst, pít..Anonymní A @PetraJ

Mám dvě blonďatý holky, 10 a 12 let, takže z Egypta fakt strach mám. Ale nedovedu si představit, co by se rozpoutalo, kdybych to zatrhla. Teda vím. Další návrh bejvalýho na střídavou péči, jen aby mě naštval. Už to znám.
A rady nedávám žádný. My s bejvalým byli na dovolený dvakrát a to na Rozkoši, v cizině jsme nebyli nikdy, takže radit nikomu fakt nemůžu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 18:45
@Anonymní píše:
Přesně to chci udělat před odletem. Připomenout se s nepitím :oops:
Vím, že se ho to dotkne, ale nedokáži se přemoci a nezmínit :oops:
Anonymní A

Taky jsem dnes váhala, zda mu to říct. Ale nějak to šlo ze mě samo.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 18:46

Tak to já jsem v dost podobné situaci, jen se tedy bojím o jedno dítě méně.
Nechci ex nijak hanět, my máme vztah celkem neutrální, v pohodě, s dítětem moc nestýká, tak se snaží kompenzovat dovolenou, já jsem ráda, ale bojím se moc. Těším se, až bude tato část prázdnin za náma. Jedna z jeho dovolených skončila vyhoštěním ze země :roll:
Anonymní A

@PetraJ
@PetraJ píše:
Mám dvě blonďatý holky, 10 a 12 let, takže z Egypta fakt strach mám. Ale nedovedu si představit, co by se rozpoutalo, kdybych to zatrhla. Teda vím. Další návrh bejvalýho na střídavou péči, jen aby mě naštval. Už to znám.
A rady nedávám žádný. My s bejvalým byli na dovolený dvakrát a to na Rozkoši, v cizině jsme nebyli nikdy, takže radit nikomu fakt nemůžu. :roll:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama