Rady ohledně ms bolestí a nevolností

1
1.4.20 09:34

Rady ohledně ms bolestí a nevolnostech

Ahoj potřebovala bych poradit ohledně silných bolestech a nevolnostech během ms. Většinou si dám Ibalgin a nahřeju si svůj pohankový polštář avšak z toho všeho tepla, které mi dá se říci pomáhá snášet bolest o trochu lépe je mi akorát více zle :zed: netuším co mám dělat. Byla bych moc ráda za každou radu ať už ohledně toho jak vy sami řešíte bolesti během ms (ano vím, že je toto poměrně individuální) a nebo co děláte proto aby jste nějakým způsobem předešli či zeslabili nevolnosti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24696
1.4.20 10:53
@An2003 píše:
Ahoj potřebovala bych poradit ohledně silných bolestech a nevolnostech během ms. Většinou si dám Ibalgin a nahřeju si svůj pohankový polštář avšak z toho všeho tepla, které mi dá se říci pomáhá snášet bolest o trochu lépe je mi akorát více zle :zed: netuším co mám dělat. Byla bych moc ráda za každou radu ať už ohledně toho jak vy sami řešíte bolesti během ms (ano vím, že je toto poměrně individuální) a nebo co děláte proto aby jste nějakým způsobem předešli či zeslabili nevolnosti :D

Před MS jím jen lehká jídla, ne moc masa. A pohyb. Polehávání mi nepomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11652
1.4.20 12:27

Vynechala jsem cukr, ale i z jiných důvodů, ale na silne bolesti to taky pomohlo a pohyb. Když jsem ležela bylo to nejhorší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama