Reklama

Ranka na prstu u nohy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 01:06
Ranka na prstu u nohy

Dobrý den je to taková blbost, ale nevíte z čeho nebo co by to mohlo být? Přes noc se mi udělala na prstě u nohy taková ranka, z chůze to nemám, protože mám doma nemocné miminko a tři dny jsem krom balkónu nikde nebyla. Tak přemýšlím co to je nebo z čeho by to mohlo být? Je to dost bolestivé a citlivé hlavně při chůzi. 8o

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3572 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 05:39

Mykóza, plíseň?

brumi
Kelišová 6447 příspěvků 19.09.18 05:56

taky by jsem tipla, plíseň nebo něco podobného,taky se mohlo pod prstem jen zapařit a tím kůže prasknout…

stinga
Závislačka 3775 příspěvků 7 inzerátů 19.09.18 07:24

je to plíseň, kup si mast Mycoseptin a pár dní 2× denně potírej až do vymizení

Lulinka21
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 08:45

Tri roky som to v lete liečila mastickami na mykozu a pred týždňom mi to nedalo, došla som na kožné … A je to ekzém! Dostala som antibiotikovu mastičku a krém na premazavanie suchej pokožky …

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >