Razie v rohlik.cz

JorckCherry
9.3.17 21:43

razie v rohlik.cz

No mily obyvatele ceska no nedivim se ze ceska republika nema zamestnance kdyz se deje to co ctu https://m.novinky.cz/articleDetails?… hlavne ze vsude nabizeji naborove prispevky… Boze to je bordel! :P :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

10738
9.3.17 22:08
:think: :think: :think:

zkus mi vysvětlit souvislosti. Proč se nedivíš, že Česká republika nemá zaměstnance a jakou souvislost vidíš s článkem?

to s náborovými příspěvky vůbec nechápu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
9.3.17 22:15

Nechces diskutovat spis na novinky cz? Tam kdyz do toho zamotas Havla, Kalouska a komunisty mas plusy jasny :*

• Citovat
  • Upravit
Saatine
9.3.17 22:18
@harpyje píše: :think: :think: :think:

zkus mi vysvětlit souvislosti. Proč se nedivíš, že Česká republika nemá zaměstnance a jakou souvislost vidíš s článkem?

to s náborovými příspěvky vůbec nechápu :nevim:

Také je mi tento příspěvek nejasný, ale nechtěla jsem být za rypnu :D

• Citovat
  • Upravit
3154
9.3.17 22:18

Opakované zaměstnávají ilegaly ve velkém, co čekají, pochvalu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 22:21
@JorckCherry píše:
No mily obyvatele ceska no nedivim se ze ceska republika nema zamestnance kdyz se deje to co ctu https://m.novinky.cz/articleDetails?… hlavne ze vsude nabizeji naborove prispevky… Boze to je bordel! :P :potlesk: :potlesk:

A četla jsi i vyjádření pana Čupry?
cituji:
Chtel bych se ohradit proti nekterym novinovym titulkum. Policie neodvezla 80 ilegalnich pracovniku rohlik.cz. Rano nabehlo do skladu komando, ktere se chovalo jak STB. Rvali a s nikym se nebavili. Zavreli provoz, kde pracuji i cesi a nechali vsechny jak zlocince postavit na rampu. Odvezli vsechny necechy (to je onech 80 lidi) a jejich legalnost budou zkoumat az ex-post. Kdyz bude vse v poradku, tak je vrati. Verime, ze mame vse v poradku, nejsme sebevrazi. Ale tohle je podnikani v pravnim state v roce 2017? A jeste policejni mluvci lze, takze nektera media pisi bludy (protoze jako vzdy neoveruji informace)? Proc vubec mluvi s medii o pripadu, ktery neni uzavren? Plati porad presumpce neviny? Az se me zase nekdo zepta, jak stat podporuje podnikani, tak se mu vysmeju. Takhle to chcete, Andrej Babiš Bohuslav Sobotka? Prosim sdilejte. Ja verim, ze takoveto prasarny nemohou nikomu projit. Nebo vam prijde ok, ze vas proste seberou a zkoumaji az pote, jestli neco delate spatne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
9.3.17 22:24

@harpyje Já jsem to pochopila tak, že záplavy cizinců obsazují místa Čechům a nebo naši dělají za almužnu jinak by jejich místa hned obsadili nějakým „Úkáčkem“ a že tohleti cizinci dostávají k mizernýmu platu náborovej příspěvek, kdy si agentury myslí, že tisícovkou navíc spasí svět.
Tady to spíš ale vypadá na černou přímo od zaměstnavatele a asi ani ten náborák tu nebude, když těžko bude odvádět zdravotní a sociální, taky na tom ušetří když se mu na to nepřijde, tak na co prachy navíc, že jo.
Zrovna od téhle firmy mě to překvapuje teda ale. Vždycky jsem si říkala jak je možný, že slibují že dovezou nákup ještě ten den a zadarmo, tímhle se to vysvětluje když dají svým pracantům pár drobných. Smutný :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
9.3.17 22:30
@přírodní píše:
A četla jsi i vyjádření pana Čupry?
cituji:
Chtel bych se ohradit proti nekterym novinovym titulkum. Policie neodvezla 80 ilegalnich pracovniku rohlik.cz. Rano nabehlo do skladu komando, ktere se chovalo jak STB. Rvali a s nikym se nebavili. Zavreli provoz, kde pracuji i cesi a nechali vsechny jak zlocince postavit na rampu. Odvezli vsechny necechy (to je onech 80 lidi) a jejich legalnost budou zkoumat az ex-post. Kdyz bude vse v poradku, tak je vrati. Verime, ze mame vse v poradku, nejsme sebevrazi. Ale tohle je podnikani v pravnim state v roce 2017? A jeste policejni mluvci lze, takze nektera media pisi bludy (protoze jako vzdy neoveruji informace)? Proc vubec mluvi s medii o pripadu, ktery neni uzavren? Plati porad presumpce neviny? Az se me zase nekdo zepta, jak stat podporuje podnikani, tak se mu vysmeju. Takhle to chcete, Andrej Babiš Bohuslav Sobotka? Prosim sdilejte. Ja verim, ze takoveto prasarny nemohou nikomu projit. Nebo vam prijde ok, ze vas proste seberou a zkoumaji az pote, jestli neco delate spatne?
:pankac: :pankac: ale tak to, že se mnozí policajti chovají jako prasata čistě protože můžou, není novinka. Už tady jedna podobná likvidace známé společnosti byla, holt když někdo neumí bojovat proti konkurenci férově…

Příspěvek upraven 09.03.17 v 22:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
9.3.17 22:30

@přírodní To je další věc no, Nova řekne že to byly ilegálové a tak to byly ilegálové a tečka. Prima k tomu přísadí nelidské podmínky pro práci a z Rohlíku jsou v tu ránu otrokáři co skoro kupčí s orgánama. Jedna bába povídala, Čechy, bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
9.3.17 22:33

@Nimie Můžu jen pro zajímavost která spol. to byla? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
9.3.17 22:39
@Terulli píše:
@Nimie Můžu jen pro zajímavost která spol. to byla? :)

Mironet. A v zásadě jediný důvod, proč se nedomohli škody, bylo načasování - protahoval se soudní proces, spousta vykrucování apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 22:39

Viděla jsem jak tato firma inzeruje brigády v Brně. Na FB ve skupině inzerát, že někoho potřebují od tehdy a tehdy, za dva dny zas. Že řeší administrativu, pochybuju. Prostě potřebují pracovní sílu.

Pokud je vše OK, tak co to řeší? Ale ono asi není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
9.3.17 22:46
@Anonymní píše:
Viděla jsem jak tato firma inzeruje brigády v Brně. Na FB ve skupině inzerát, že někoho potřebují od tehdy a tehdy, za dva dny zas. Že řeší administrativu, pochybuju. Prostě potřebují pracovní sílu.Pokud je vše OK, tak co to řeší? Ale ono asi není…

Tak co řeší kdo? Policie? A co podle tebe policie a soud řešil 14 let v případě Mironetu? A to i přesto, že padl rozsudek, že jsou ok a obvinění se neprokázalo? Tohle fakt nefunguje takhle jednoduše a spravedlivě, tím spíš ne u těch velkých firem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
9.3.17 22:48
@Anonymní píše:
Viděla jsem jak tato firma inzeruje brigády v Brně. Na FB ve skupině inzerát, že někoho potřebují od tehdy a tehdy, za dva dny zas. Že řeší administrativu, pochybuju. Prostě potřebují pracovní sílu.Pokud je vše OK, tak co to řeší? Ale ono asi není…

A mimochodem, pokud ti připadá normální ve svobodné zemi sebrat člověka jen za to, že není prokazatelný Čech, tak je to dost smutné. Měla jsem za to, že doby Hitlera si všichni pamatují dostatečně… minimálně z hlediska té dané osoby je humus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 22:48
@Nimie píše:
Tak co řeší kdo? Policie? A co podle tebe policie a soud řešil 14 let v případě Mironetu? A to i přesto, že padl rozsudek, že jsou ok a obvinění se neprokázalo? Tohle fakt nefunguje takhle jednoduše a spravedlivě, tím spíš ne u těch velkých firem…

A jak to vůbec dopadlo? Naposledy vím, že chtěli žádat o odškodné, na které dle mě mají nárok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama