Reakce chlapa - Rodíííííím

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11370
4.6.13 23:17

@tery16 jo noviny jsou dobrá věc. Přítel se málem ukousal nudou, když tam se mnou čekal těch 48 hodin :-P pořád někam odbíhal, protože se nudil a já zas na něj řvala, ať nikam nechodí, že nechci bejt sama a že když si to zadělal, tak si to celý vyžere se mnou. Jo ke konci jsem byla už dost protivná :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6388
4.6.13 23:19

Holky, to se super čte!! :potlesk:
Já bohužel na porod byla sama, ale doufám, že podobný zážitek mě ještě čeka :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
4.6.13 23:19

.

Příspěvek upraven 30.01.14 v 20:12

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11370
4.6.13 23:20

@Rozárková vtipnej chlapec… :D :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
4.6.13 23:23

Sranda moc nebyla, mě vždycky dojímají ti chlapi, co stojí u dveří s taškou 5 vteřin po prasknutí vody :nevim:
Napoprvé jsem ho vzbudila, donesl mi ručník, pak ještě chvíli spal, pak já začla trochu vyšilovat, protože se to začlo pěkně rozjíždět, já stála dolev předsíni a ječela, že jedem (při kontrakcích tlaky na konečník) a on si nahoře dělal presíčko a ještě sipak stěžoval, že by stihnul i ovesnou kaši (o tom mám silné pochybnosti, i tak jsem rodila cca 20min po příjmu)

Napodruhé taky nic, to se nikam nejelo, já jsem vypadla z ložnice a už si nějak nepamatuju, myslím, že ještě chvíli ležel.

Napotřetí jsem opět byla nervní spíš já, než dorazí hlídání, on v ranní špičce ještě vezl prachy na pokladnu do práce, já už kontrakce po 5min :mrgreen:

Takže u nás se žádné vtipné scénky neodehrávali

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11370
4.6.13 23:24

@tamata my jsme si taky povídali a hlavně jsem jeho dostávala ze šoku, že už bude tatínek… já tam kousala postel a on: já bud tatínek a budeme mít malinkýho Alexíka. A juchal tam po pokoji. Já jsem mu pak radši dala peněženku ať sklapne a dojde mi pro čokoládu. :D pak měl zas fáze, kdy seděl asi hodinu v křesle a čuměl do prázdna a dorazil to tim, když všechno v pokoji fotil. I umyvadlo. Prej na památku :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12667
4.6.13 23:33

Ja som manzela zobudila po celej noci kontrakcii ze asi uz rodim a on na mna kuka jak na hysterku, prenesie vetu: to nic nebude, aj Louise (jeho kamoska) to tak mala a poslali ju z porodky domov, spi prosimta a nechaos' a zaspal…

Ked som ho po hodine zas zobudila, ze mam jako kontra po minutach uz, tak nasrane vstal, ze to som si fakt vybrala uzasny cas (a to uz bolo cca 7hodin). Mrzelo ma to hodne teda… zato po porode nebol absolutne schopny rozmyslania, absolutne mimo, slzy jak hrachy a opakoval, ja mam syna, ja som otec!! :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
4.6.13 23:34

.

Příspěvek upraven 30.01.14 v 20:10

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4034
4.6.13 23:35

První chlap nebyl doma, když jsem začala rodit. Tak jsem mu psala smsku, že začínám rodit a očekávám ho v porodnici včas. Přijel přesně ve 12 dopoledne, na obličeji ještě bílý makeup, protože hrál něco do studenstkého filmu známému.. já čerstvě napíchnutý epidurál po té, co jsem tři hodiny ležela nahá na kachličkách u záchodu a budila se z bezvědomí jen bolestí u kontrakci, abych blila.. jeho první věta - „ahoj kočko, jak se máš?“… dodnes nechápu, že přežil..

Druhý chlap - já od 4 vzhůru a měřila kontrakce, on vstával po páté do práce, půl hodiny chodil nervozně kolem a pak evidentně sebral veškerou odvahu a zeptal se mě, jestli jako rodím.. :lol: Tak jsem ho vyhodila do práce, že to bude na dlouho a telefon mám.. během dne mi volal asi 15×, jestli už a jestli jako fakt nemá přijet. Po příjezdu z práce před 6 večer jsem mu vrazila peníze a poslala ho ještě koupit matraci do dětské postýlky, která mi chyběla, tak to na mě koukal docela nevěřícně. :lol: Jo a pak si taky během kontrakcí povídali s kamarádkou něco o tom, že se mi diví, že jsem chtěla druhé dítě, že to vypadá docela nepříjemně. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1011
4.6.13 23:41

@gabi.design
Ach ty slavné časopisy o mateřství, ještě že jsou… :mrgreen: ale hlavně, že se připravil… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11370
4.6.13 23:41

@tamata :lol: já měla ještě nějakej socialistickej na kterým to nebylo vidět… ale když mě pak dali na hekárnu, tak tam už byl a taky mi řikal kdy to přijde a jaká byla. Dobrý bylo, že já na hekárně obložila jednu postel a on se rozhodl obložit tu druhou a vegetit. Rozložil si tam sladkosti, natáhl se a žral. Pak přišla PA a na něj: Vy jdete taky rodit? A on: Cože? Ona: No že jste tu zabral taky postel. On jen tak koukal. A ona: No nekoukejte na mě tak a koukejte tu postel ustlat. Co když přijde jiná maminka rodit. Pak odešla a on: To tak, zas by prodil někdo dřív jak ty. Nikoho sem nepustim. :mrgreen: Tou dobou jsem měla zasebou už 45 hodin „porodu“ :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10905
4.6.13 23:42
@mejdylko píše:
a dorazil to tim, když všechno v pokoji fotil. I umyvadlo. Prej na památku :D

u nás jsem chlapa nutila fotit porodní pokoj já :D Teda zejména kvůli babičkám, aby viděly, jaký udělalo porodnictví pokrok. Pro sebe jsem chtěla akorát tu WC mísu z několika úhlů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
4.6.13 23:43

Příspěvek upraven 20.05.16 v 17:59

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
358
4.6.13 23:49

Tak ja jsem mela porod vyvolavany, ale manzel tam byl semnou od zacatku. Sice ho PA chtela poslat domu, ale ja jsem ji rekla, ze si vzal stejne v praci volno, tak je jedno jestli bude sedet doma u tv nebo tam semnou. Porad nam rikali, ze to bude dlouho trvat a nakonec to byl docela fofr. Zezacatku se nic nedelo, pak jen slaboucke bolesti, pak to ale nabralo na obratkach a ja se tam zacla kroutit bolesti. Po nejake dobe se mi zaclo chtit tlacit, tak mu rikam: ZVOŇ!!! On si teda myslel, ze to nejak prehanim, ze tam jsme teprv chvilku a ja uz je chci zase otravovat tak mi rika: A milacku nechces pockat jeste jednu kontrakci? 8o :cert: kdybych mohla, tak ho v tu chvili asi zabiju :mrgreen: jenom jsem mu znova zopakovala az okamzite zvoni :twisted: tak nastesti poslechl, byla jsem uz na 10 prstu a mohla jsem se pustit do tlaceni.. z toho uz jsme byli v soku oba, vlastne i dr, ze UŽ…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11370
4.6.13 23:50

@Knihomyš tak u nás to asi zaspali, protože tam bylo vše ještě z doby komunismu. Byla tam i porodní asistentka, která pomáhala na svět mě, málem jsem jí taky chytla, ale nakonec měla volno. A pak přišla máma na pokoj. A povídá: Jééé tady na tom pokoji jsem ležela po porodu taky. A je to tady pořád stejný. I ty okna pořád stejně blbě těsněj. Tak tim mě dorazila. Jen pochválila záchody, že už nejsou plechový :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková