Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
No ja mam model ten nejvyssi, ale myslim, ze cislovani bude stejne..automaticky mi i vybira na svetle casti tela(bikiny,tvar) 5 a na nohy 4(mam je tmavsi)..POkud nemas uz svuj navod, tak se jich zeptej v tom chatu na fb..Ale v tom podle mne nebude problem.Neco by ti to delalo ![]()
@kajarazah Dobrý den, mám stejnou reakci jako vy. Chtěla bych se vás zeptat, jestli jste to nějak vyřešila? Mám to již téměř týden a není to nic příjemného
Děkuji Pavlína
Ano, vyřešila. Přístroj jsem vrátila. Reakce byla opravdu příšerná a zahojení trvalo více jak měsíc (ještě že to bylo v zimě). Nakonec jsem koupila epilátor braun a jsem maximálně spokojená.
@kajarazah No já jsem už přišla na tu vyrážku. Prvně jsem si myslela, že mám nějakou alergickou reakci, ale není tomu tak. Pořádně jsme to s dcerou prohlížely a přišly tomu na kloub
Jsou to odumřelé chloupky, které zůstaly bohužel pod kůží… Po vytažení chloupků se nyní kůže krásně uklidňuje. Poprvé jsem se oholila ráno a epilátor použila večer, takže k této reakci vůbec nedošlo. Teď jsem se ale oholila a hned použila epilátor a protože mi chloupky nerostou zase tak rychle, tak se asi nemohly dostat ven… Třeba to někomu pomůže ![]()
@Pavlina0 jak jsi prosím dostala chloupky ven? 😔 já mám stejný problém a jsem z toho zoufalá. Naprosto natekle nohy ![]()
@Anet055 ahoj, opatrně jsem je dostala ven pomocí jehly. Šly naštěstí krásně ven. Pak se nohy hned uklidnily a poté jsem je mazala každý den hojivým krémem. Už to pak nesvědělo, ale celkové to trvalo asi měsíc, než se vše ztratilo…
@Pavlina0
Ty jo akorát to si nedokážu představit když tech chloupku jsou stovky. Nemáš fotku? Myslíš ze bys mě mohla kontaktovat na fb? Kdyžtak prosím napis na mail. Elle. E@seznam.cz
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, co Lumea a tetování?
Mám jich po těle celkem dost a nerada bych si je blikáním nějak poničila.
Děkuju
![]()
@flybe počkej já to chápu přesně naopak, 1 nejslabší a 5 nejsilnější. I mě ta 4 docela bolí narozdíl od 3. Jj přímo philips, nový