Reakce okolí na druhého chlapecka

Anonymní
13.3.21 21:06

Reakce okolí na druhého chlapecka

Ahoj všem. Jdu si trošku ulevit a vypovídat. V červnu se nám má narodit druhý chlapecek. Neměla jsem žádná prani, ale jasne, jako žena jsem chtěla poznat, jaké je to mít dceru.
Nicméně na malého prdolku se s manželem moc tesime :srdce: Je nas :srdce:
Ale co je pro mě šílené a nepochopitelné jsou reakce okolí.. Takže druhý kluk, hm jo, no to nevadí, tak hlavně, ať je zdravý. Ty jo takže to nebude ta holka? A já ti ji tak přála. A jak jsi připravena na dva kluky? Ale tak to se ještě všechno může změnit a může to být ta holka.. :roll: :roll: Tak do tretice..A stále takto. Absolutně jsem znechucena a otrávená. A když někde čtu komentáře u někoho, kdo čeká holku.. jee holčičky jsou stejně nejlepší a podobně. Je mi upřímně úplně už zle. To je fakt taková doba, že se řeší jen pohlaví? To je chlapecek a ještě k tomu druhý takové neštěstí? Úplně mi to kazí to tehotenstvi. Setkáváte se taky s něčím takovým?
Manžel rika ať se vykašlu na okolí a má pravdu.. Ale to fakt někomu nedochází jak dokáže takovým rečma akorát ublížit? :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12160
13.3.21 21:12

Mě říkali na porodním sále, že příště to bude ta holčička :lol: A mě je jedno co říkali ostatní, já to brala sportovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6406
13.3.21 21:13

Tvůj manžel má pravdu, pošli je někam. Ať se lidi starají sami o sebe. To je česká vlastnost se plést do všeho. Hlavně se starat o cizí lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 21:14

Anonym, protoze okoli nevi, ze cekame dvojcata, vi to jen rodina.

Takze my cekame dvojcatka. Uz tohle jsme slyseli od rodiny, ze teda dvojcata super, ale ze to bude hroznej zahul atd atd. Jak kdyby sme si to vybrali, ze budou miminka dve 😀

No a jsou to dva chlapecci 😀 Ja jsem stastna, ja vzdycky dva kluky chtela.
Partner je taky nadsenej.
Ale dalsi reci, ze teda treba holcicka vyjde priste.
Jak jako priste? Ja zadny priste uz nechci a hlavne je mi uplne jedno, ze holka nebude 😀
Takze tady na ty kecy jsem uz alergicka a at nam kazdej polibi pr*el 😀
My jsme za kluky stastni a vubec to neberu jako nejakou tragedii, ze necekame holku a pravdepodobne ji mit ani nikdy uz nebudeme 😊

• Citovat
  • Nahlásit
3379
13.3.21 21:14

Znám to, mám také dva kluky… Taky jsem si přála holčičku, ale toho svyho broučka bych za žádnou uřvanou cácoru nevyměnila.

Většinou ty kydy přecházím, ale jednou mi extrémně hnula žlučí cizí paní v tramvaji… Šla jsem s oběma klukama, malej v kočárku. Starší měl dobrý den, tak slušně pozdravil a byl roztomilej… A ona… A v kočárku máte co? Holčičku?
Ne, druhyho chlapečka.

Ježíši, vy jste chudák.
To jsem fakt měla chuť ji poslat nekam…tak jsem ji jen řekla, že mám naopak štěstí, protože mám dva krásné zdravé kluky… Ale zurila jsem… :,(

Nic si z toho nedělej, jako dva kluci mají trošku jinou dynamiku asi, ale je to super… My jsme za ty svoje dva kulíšky rádi. Mají od sebe 22 měsíců, tak je to občas pěkný hukot…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1029
13.3.21 21:17

Neřeš to, teď se na to zaměřuješ, tak ti to připadá všude. Za pár měsíců si ani nevzpomeneš. Tuhle reakci okolí chápu třeba u pátého dítěte stejného pohlaví, to spíš lidi soucitně koukají, proč ta rodina vůbec má tolik dětí, ale takhle, to podle mě nikdo neřeší. Obecně mi přijde, že na kluky je mnohem těžší sehnat třeba pěkné oblečení, ve školce je taky dost program o vybarvování kytiček a panenek, lidi víc posuzují, jak jsou vychovaní, protože kluci jsou považováni za divočejší - což samozřejmě nemusí být pravda. Na holky je zase už od mala kladený nárok, že by měly mamince pomáhat a mnozí z nich dělají hospodyně už od batolat. Je potřeba se nad tady ta obecná moudra prostě povznést, vždyť o nic nejde, obě pohlaví jsou bezva, neda se nějaké preferovat přece. :srdce: Za chvilku bude okolí řešit, jestli už sedí, chodí, mluví… Je to váš život, ne jejich, najdi si na to nějakou vtipnou odpověď a odpálkuj je. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2769
13.3.21 21:18

Neřeš blbosti :srdce: Pro mě jsou nejlepší kluci a nikdo mi to nerozmluví :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12160
13.3.21 21:18

Ale je pravda, že kdybych si mohla vybrat, tak bych volila holku a kluka. Vybrat jsem si naštěstí nemohla, tak mám ty svý rarášky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25100
13.3.21 21:20

Ano ano, taky jsem to slyšela - to je škoda, tak příště ta holčička a moje matka si skoro až dupla nožičkou, že ona ale teď chtěla tu vnučku.
Na druhou stranu, to samé by si slyšela, kdyby si měla holku a čekala druhou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
13.3.21 21:20

Ja presne chapu, jak ti je. Cely zivot mi nekdo tvrdi, ze zena chce VZDY holcicku. Blbost!!! Ja touzila po dvou klucich a mam je, oba vymodleny. Kdyz pominu výhody, ze muzou po sobe dedit obleceni atd, tak si spolu vyhraji casto mnohem lip, nez ten slavnej „páreček“. Jestli i vy jste s manzelem založení spis na kluky, tak je to super a kaslat ns okoli. Ale uz se mi stalo, ze po dotazu: „A co to bude?“, „kluk“ nasledoval soucitny oblicej a věta „To nevadí…“. A kdo mi rekne, ze do třetice to chce holcicku, tak se ho s milym usmevem zeptam, jestli to sedmy těhotenství za me odlezi… ted jsem lezela 5 mesicu a mam dve deti. Takze tak. Jo a holcicku opravdu vysnenou nemam, a kdo rika tyhle blby poznamky, je u me jelito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6418
13.3.21 21:24
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Jdu si trošku ulevit a vypovídat. V červnu se nám má narodit druhý chlapecek. Neměla jsem žádná prani, ale jasne, jako žena jsem chtěla poznat, jaké je to mít dceru.
Nicméně na malého prdolku se s manželem moc tesime :srdce: Je nas :srdce:
Ale co je pro mě šílené a nepochopitelné jsou reakce okolí.. Takže druhý kluk, hm jo, no to nevadí, tak hlavně, ať je zdravý. Ty jo takže to nebude ta holka? A já ti ji tak přála. A jak jsi připravena na dva kluky? Ale tak to se ještě všechno může změnit a může to být ta holka.. :roll: :roll: Tak do tretice..A stále takto. Absolutně jsem znechucena a otrávená. A když někde čtu komentáře u někoho, kdo čeká holku.. jee holčičky jsou stejně nejlepší a podobně. Je mi upřímně úplně už zle. To je fakt taková doba, že se řeší jen pohlaví? To je chlapecek a ještě k tomu druhý takové neštěstí? Úplně mi to kazí to tehotenstvi. Setkáváte se taky s něčím takovým?
Manžel rika ať se vykašlu na okolí a má pravdu.. Ale to fakt někomu nedochází jak dokáže takovým rečma akorát ublížit? :think: :nevim:

Já bych se taky na blbé keci vykašlala já mám s bývalým manželem dva kluky a i když jsem si po druhé přála holčičku tak mi kluk nevadil teď mám přítele a s ním holčičku mám ale v celku myslím že je to jedno co člověk má hlavně že je to zdravé já mám druhého syna postiženého a co bych dala za to kdyby byl v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4214

Tak u druhého těhotenství mi do 27. týdne rikali holku. A přesně jsem poslouchala furt: jeee super, vám se povedl parecek… přitom já z toho byla zarazena jak prd, chtěla jsem dva kluky. Když mi pak řekli, ze je to kluk, já zářila a svitila jak mesicek za úplňku :mrgreen: a pak už mi teda nikdo nic neříkal, protože asi viděli, ze mám radost a nechtěli mi to kazit :lol: ale poslouchám furt, ze třeba potřetí nám to vyjde. Manžel by tu holku chtěl, ale nechce další dítě, takže se to bude dělat těžko, mě by nevadilo mít třetího kluka, klidně čtvrtého, pátého… :lol: mě ten klucici svět proste baví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217

Doporucuju na otazky - co to bude, odpovidat dite. Prala bych videt nektere ty obliceje. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101

Reakce byly podobné. To je škoda, to nevadí, hlavně, že bude zdravej, ja jsem ti tak přála tu holčičku… když už mi to hodně lezlo krkem, začala jsem lidem odpovídat ironicky a blbě. Třeba na otázku „a co budete delat“, jsme odpověděla, že ho dáme do babyboxu a pak si uděláme tu holku. Po porodu mě jedna paní litovala, že i to v kočárku je kluk, ze jsem chudinka a nikdy nebudu ta pravá máma. Tak jsem jí řekla, ať se nebojí, ze ho prave vezu do kojenaku, protože, jak sama říká, druhej kluk je na nic. Za chvíli se asi rozkriklo, že jsem divná, a nikdo už nic neříkal :) teď máme nejmladší holku a kecy jedou zas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
13.3.21 21:25

Okoli posli vis kam. Ja mam kluka a holku a vis co jsem ja slychavala? K tobe se holka vubec nehodi. To fakt holka? Neverim ze holka, k tobe sedi jen kluci. Je me to jedno co mame, hlavne zdrave deti nic vic. Klasika lidi se staraji o co nemaji, tak je setri jak spinavej stul :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat