Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@stinga píše:
můžu poprosit o recept, jak přesně děláš ta kuřecí stehna?
a ohříváš jídlo jak - na talířku dáš dovnitř a vyndáš ten dírkovaný košík?
https://www.facebook.com/…797944802868
https://www.facebook.com/…493654090371
@Proto02 píše:
Kuřecí stehna - nakořením, tuk nedávám, šoupnu tam a podle tabulky, nebo já mám automat dám péct. Není to žádná nukleární věda. dělám to v podstatě stejně jako v troubě, (ale tam trochu podlévám, tady ne). K ohřívání nic nevyndávám, ohřívám na takovém tom plechovém talířku s teflonem - taková mistička, nebo na temu ty papírové pečící misky, na tom to taky jde. Nebo silikonové formičky. Talířek bych se bála že praskne, pokud nemáš nějakou pečící misku. Heleď, vůbec se toho neboj, ohřívat - zkontroluješ, když to je, tak to je, když to není, tak ještě přidáš. Opékání - kuře, steaky, rozpékám sýry, vše. Na fb skupina horkovzdušná fritéza, přidej se - mrak receptů i zkušeností. Jo, taky mufíny - jablka, vločky, je jedno jaký recept, vše se dělá velmi snadno.
jj, tak díky, stehna zkusím, to máme rádi a ty papírové pečící misky můžu zakoupit, to mě zatím vůbec nenapadlo cokoli v tom ohřívat, vše ohřívám v mikrovlnce ![]()