Reklama

Reklamace bot kvůli podvrkávání nohy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandule23
Kecalka 481 příspěvků 15.02.17 15:28
Reklamace bot kvůli podvrkávání nohy

Na podzim jsem si koupila v Deichmannovi kotníčkové boty bez podpatku. Chodí se v nich pěkně, ale v levé botě se mi neustále podvrkává noha - za 2 kilometrovou cestu třeba i 5×. Je to určitě botou, ne nohou - v jiných botách se mi to nestává, takže myslím, že je ta jedna bota blbě zpěvněná, nebo jinak vytvarovaná…stává se to jen u té levé.
Nemáte zkušenost s takovou vadou? Může do být důvod k úspěšné reklamaci? Jaké máte zkušenosti s reklamací u Deichmanna?

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 15.02.17 15:33
@levandule23 píše:
Na podzim jsem si koupila v Deichmannovi kotníčkové boty bez podpatku. Chodí se v nich pěkně, ale v levé botě se mi neustále podvrkává noha - za 2 kilometrovou cestu třeba i 5×. Je to určitě botou, ne nohou - v jiných botách se mi to nestává, takže myslím, že je ta jedna bota blbě zpěvněná, nebo jinak vytvarovaná…stává se to jen u té levé.
Nemáte zkušenost s takovou vadou? Může do být důvod k úspěšné reklamaci? Jaké máte zkušenosti s reklamací u Deichmanna?

U Dechmanna mám špatné zkušenosti, manželovi se začali rozlepovat a nevzali mu je na reklamaci, že je prý chybně používal.. už tam nic nekupujeme. Zkus to a uvidíš, ale jestli ta vada na botě není ani viditelná ale jen „pocitová“ tak nevim

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 15.02.17 15:35

@levandule23 S touto reklamací nejspíš neuspějete. Asi máte volnější kotník a bota má těžkou podrážku a není kotníková. Prostě je nenosit a nosit co vyhovuje. :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62455 příspěvků 3 inzeráty 15.02.17 15:39

@levandule23 Tak pokud ta bota není objektivně jiná než ta druhá (něco, co jde prokázat přeměřením bot), tak to ani nemá smysl řešit.

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 15.02.17 15:46

V Deichmannu jsem kupovala před dvěma lety kozačky. Rozpadla se mi v polovině zimy podrážka i podpatek. Nesla jsem jim to na reklamaci. Boty si vzali, že je nechají opravit. Hotové byly až po zimě, ne do třiceti dnů. Oprava naprosto prasecká - všude žluté lepidlo. Paní jsem se ptala, jestli si ze mě dělá legraci. Říkala, že kdyby to znova prasklo, mám to přinést. Všude na netu jsem četla, jak vrací hned peníze, mění zboží. Mně bylo řečeno, že mnoho lidí si před ročním obdobím koupí boty a po něm je jde reklamovat - půjčovna bot, proto mají příkaz vše opravovat. Kozačky mám teď druhou zimu a můžu je vysypat. V opravně bot mi řekli, že i když to spraví, hned to praskne - nekvalitní práce.

Před pár lety jsem si koupila lodičky. Vybrala jsem špatnou velikost. Nenošené mi je během mžiku vyměnili na menší.

Uživatel je onlinearada
Extra třída :D 11665 příspěvků 15.02.17 16:18
@zacatecnice2 píše:
V Deichmannu jsem kupovala před dvěma lety kozačky. Rozpadla se mi v polovině zimy podrážka i podpatek. Nesla jsem jim to na reklamaci. Boty si vzali, že je nechají opravit. Hotové byly až po zimě, ne do třiceti dnů. Oprava naprosto prasecká - všude žluté lepidlo. Paní jsem se ptala, jestli si ze mě dělá legraci. Říkala, že kdyby to znova prasklo, mám to přinést. Všude na netu jsem četla, jak vrací hned peníze, mění zboží. Mně bylo řečeno, že mnoho lidí si před ročním obdobím koupí boty a po něm je jde reklamovat - půjčovna bot, proto mají příkaz vše opravovat. Kozačky mám teď druhou zimu a můžu je vysypat. V opravně bot mi řekli, že i když to spraví, hned to praskne - nekvalitní práce.Před pár lety jsem si koupila lodičky. Vybrala jsem špatnou velikost. Nenošené mi je během mžiku vyměnili na menší.

Pokud nebyly opravené do třiceti dnů, mělas právo na vrácení peněz nebo na výměnu. Ta doba je ze zákona a oni ji porušili.

Ivan PPZ
Kelišová 5603 příspěvků 15.02.17 16:54

@zacatecnice2 Ano, vůbec jste na převzetí bot neměla reagovat. A i kdyby to bylo včas-potřísněné lepidlem podobně.

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 15.02.17 17:09
@levandule23 píše:

Tak netusimjaka byla cena bot, celk m spolehlivě funguje soudní znalec, ten chce ale kolem 1000kč. Tak to asi u Deichmanna nebude k ničemu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama