Kde koupit levně látky - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 14.02.17 12:24
Kde koupit levně látky - Brno

Ahoj holky, přihlásila jsem se do kurzu šití na stroji (jsem úplný začátečník, ale moc bych chtěla šít) a budu shánět látky (taškovinu, na polštář apod… prostě různě). Nevíte kde v Brně mají velký výběr a dobré ceny?

Děkuji

Reakce:

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 14.02.17 13:10

Poměrně dobře se dá vybrat v prodejnách Kars, jeden je na Maliňáku (bývalý Tuzex), a ještě levnější býval na rohu Cejl- Tkalcovská, ale tam jsem hodně dlouho nebyla, takže nevím, jestli ještě funguje.

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 14.02.17 14:21

@ropucha 02 děkuji, půjdu tam mrknout

Potkyš
Závislačka 2530 příspěvků 14.02.17 14:26

Ten Kars je víc vzadu na Cejlu. Naproti zastávky u cigošpáru.

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 14.02.17 14:32

Koukala jsem Benešova 2 a Cejl 66

Potkyš
Závislačka 2530 příspěvků 14.02.17 14:35

Jo ten cejl 66 je ten co jsem psala. Je tam příjemná prodavačka co poradí.

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 14.02.17 14:36

@Potkyš super a ještě někde jinde nakupujete? Nebo jen Kars?

Potkyš
Závislačka 2530 příspěvků 14.02.17 14:39

@MarryFrank Byla jsem jen tam. Hledala jsem látku na závěsy do obýváku a tam měly přesně takovou co jsem chtěla, takže jinde jsem nehledala.

Luckaa0
Kecalka 161 příspěvků 25.02.18 22:12

Ahoj, ráda bych se přidala a položila stejný dotaz. Máte typ kde levně nakoupit látky k šití lůžkovin pro miminko? Děkuji

chaela
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 2 inzeráty 25.02.18 22:21

Ahoj, zopakuju to, co tu bylo před rokem. Pro látky chodím do Karsu na Maliňáku. A zrovna včera jsem objevila bezva eshop, Látky Miruš nebo tak nějak. Mají tam super motivy, spoustu látek 100 % bavlna a na některé dokonce i certifikát pro děti do 3 let (což se ti asi bude hodit). Jen ty ceny jsou trošku vyšší, ale ne u všeho, jsou tam i do 100 za metr.

Pokud můžu, ráda bych se přiživila na diskuzi a zeptala se, zda někdo neví o nějakém velkoobchodu s látkami. Potřebuju kupovat větší množství a k tomu by se velkoobchodní cena hodila. Našla jsem nějaké eshopy, kde nabízí od určitého množství VOC, ale nikde předem nepíšou, jaká ta cena, vše až po objednávce, což je mi vcelku k ničemu.

Tak doufám, že jsem pomohla a že i mně někdo poradí :)

yareah
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 25.02.18 22:23

Není to kamenný obchod ale já koupila na bavlněnýsvět. cz a spokojenost :)

Marketka25
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 25.02.18 22:48

@chaela já jsem teď párkrát objednávala na unuodesign.cz , mají krásné látky a teď zrovna rozjeli velkoobchod ;)

Luckaa0
Kecalka 161 příspěvků 02.03.18 10:03

Děkuju za odpovědi. Já jsem právě v tom Karsu byla a nenašla jsem, co jsem hledala :(
Dívala jsem se na ten bavněnýsvět a tam jsem vybrala. Děkuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >