Verbaudet.com poštovné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

renatkau
Kecalka 307 příspěvků 15.02.17 09:34
Verbaudet.com poštovné?

Prosím někoho, kdo nakupuje přes verbaudet.com, jestli poštovné platí 5,90euro, nebo jestli se jěště něco doplácí, když je to do ČR? A ještě jak sedí boty - jak odpovídají velikosti? A oblečení je kvalitní? Děkuji.

Reakce:

Fjodorka
Extra třída :D 11236 příspěvků 15.02.17 10:33

Nedoplácí se nic. Oblečení nevím, nakupuji jen barefoot boty. Jednou jsem přidala i kalhotky a ty jsou super.
Boty sedí různě, ale většinou to odpovídá.

renatkau
Kecalka 307 příspěvků 15.02.17 12:47
@Fjodorka píše:
Nedoplácí se nic. Oblečení nevím, nakupuji jen barefoot boty. Jednou jsem přidala i kalhotky a ty jsou super.
Boty sedí různě, ale většinou to odpovídá.

Děkuji moc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >