Reklama

Verbaudet.com poštovné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

renatkau
Kecalka 307 příspěvků 15.02.17 09:34
Verbaudet.com poštovné?

Prosím někoho, kdo nakupuje přes verbaudet.com, jestli poštovné platí 5,90euro, nebo jestli se jěště něco doplácí, když je to do ČR? A ještě jak sedí boty - jak odpovídají velikosti? A oblečení je kvalitní? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 15.02.17 10:33

Nedoplácí se nic. Oblečení nevím, nakupuji jen barefoot boty. Jednou jsem přidala i kalhotky a ty jsou super.
Boty sedí různě, ale většinou to odpovídá.

renatkau
Kecalka 307 příspěvků 15.02.17 12:47
@Fjodorka píše:
Nedoplácí se nic. Oblečení nevím, nakupuji jen barefoot boty. Jednou jsem přidala i kalhotky a ty jsou super.
Boty sedí různě, ale většinou to odpovídá.

Děkuji moc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama