Repromeda Brno nebo IVF Clinic Olomouc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anyway007
Stálice 77 příspěvků 26.03.18 14:09
Repromeda Brno nebo IVF Clinic Olomouc?

Ahoj holky, je mezi vámi některá, která se rozhodovala mezi těmito dvěma CARy? Olomouc mám blíž, Brno mám dál, na obě kliniky jsem dostala dobré reference od lékařů i od kamarádek. Repromeda bude asi drazší, ale ty rozdíly asi nebudou takové. Samozřejmě jsem do obou objednaná na konzultaci, ale i tak by mě zajímaly spíše osobní zkušenosti. Díky :D

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 26.03.18 14:28

Ahoj, ja byla v Repromede u Dr. Hromadove, hledala jsem podle referenci na netu, a musim rict ze jsem byla zklamana, byly jsme tam vice jak pul roku udelaly jen dva odbery a silene dlouhe cekaci lhuty, i cekani v cekarne mohli jsme si dat vodu nebo kavu zadarmo ale cekali jsme i hodinu a pul coz me moc nevyhovovalo. Pritel uz byl tim vecnym cekanim otraveny. Rekla jsem, ze na to kasleme a zkusime jak to bude vypadat na jine klinice v Brne, na doporuceni kamaradky jsem sli do Unici no a musim rict ze pristup byl uplne jiny, byl cas a prostor se na vsechno zeptat, bylo to celkove klidnejsi za dva mesice jsem sla na odber vajicek. Vsechno probehlo dobre, pritel mel hodne spatny spermiogram 1-2%morfologicky zdravich spermii,.Nicmene zitra zacinam 25tt a jsem strasne rada ze jsem kliniku zmenila.Ale pokud jsi obednana na konzultaci do obou tak si urcite udelas sama nejakou predstavu.Muzu se jen zeptat k jake Dr.do Repromedy jdete? Urcite tam bude nejaka fajn dr. Ja jsem zrejme vybirala az jsem prebrala. Preji hodne stesti. :kytka:

anyway007
Stálice 77 příspěvků 26.03.18 14:47

Ajeje, to jsi mě moc nepotěšila :-D Tak určitě si nějakou představu udělám sama, ale tak člověk chce vědět, jaké mají zkušenosti ostatní. Těmi odběry myslíš vajíčka? Já mám asi trochu naivní představu, že tak do dvou měsíců už bych mohla jít na odběry :D Jinak jsem objednaná k prim. Veselému. Ježiš, mám strach už ted, že se to bude zdržovat. Olomouc mám blíž, brno mám 120km, takže hraje roli i ta vzdávenost. Repromeda mi přijde taková modernější, že i těch různých metod nabízejí více. My máme spermiogram dobrý, ale nemám vejcovody-2 mimoděložní těhotenství :-( Jsem týden po operaci, tak to řeším hned.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 26.03.18 15:05

@anyway007 no ja si prave taky rikala ze je to takove moderni, a maji to tam zarizene podle ctyr zivlu, ohen, voda, vzduch a zeme. Z internetu to na me pusobilo velmi dobre.Ale nadsena jsem nebyla,bohuzel.No prave ze jsem myslela jen odbery krve a teda pritel tam byl na spermiogramu, a moc se mu nezdala ta kabinka rikal, ze se tam dokonce nekdo dobyval dovnitr asi nevedel ze je tam obsazeno a ze tam byla nejaka skvira mezi nejakym okynkem ve dverich no zvladl to ale moc nadsenej nebyl.Az v te druhe klinice jsem sla za dva mesice na odber vajicek.Coz bylo super, trosku jsem se bala toho jak to jde rychle, ale vsechno bylo v poradku.Tak treba budete mit vice stesti, a nebo to bude fajn v Olomouci a nebudete ani muset dojizdet.Ja bych jeste zminila to ze dr. Hromadova vedela ze aktivne jezdim na kole i na prvni konzultaci i na odber krve, ktery byl pochopitelne zkresleny tim ze jsem kazdy den ujela 40km i vice na kole a nasadila me lek ktery nebyl vubec treba protoze v nove klinice kdyz jsem se o tom zminila udelaly nove testy 24h pred tim odberem krve jsem nesmela sportovat a hodnotu ktera byla az 3× zvysena na horni hranici byla v poradku. Trosku me mrzelo od te Dr.ze me na to sportovani neupozornila apak me jeste nechala abych se cpala zbytecnou chemii. Omouvam se za styl psani a chyby jsem na tel. A nez to nadatlim tak to trva a moc to nekontroluji. :oops:

anyway007
Stálice 77 příspěvků 26.03.18 16:03

@Kikulele Tak moc diky za info, nic povzbudiveho teda :( To, ze jsou nekteri doktori na houby se da prezit, proste jdes k jinemu, ale kdyz do toho jeste nasypes tolik penez, tak to je sproste teda.Tak hlavne, ze se ti zadarilo. Uvidim teda, co na tech konzultacich a nejak se musim rozhodnout.Asi i podle ceny :(

Kikulele
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 26.03.18 16:40

Preji hodne stesti pri vyberu a pri snazeni. Nechtela jsem Te nejak odradit, tohle byla moje zkusenost s tou Repromedou a s konktretni doktorkou ale treba bude pan primar uplne v pohode a vsechno pujde jako po masle. Preji brzke // na testiku. :kytka: :mavam:

anyway007
Stálice 77 příspěvků 26.03.18 17:06

@Kikulele Moc, moc, moc děkuji :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama