Restaurace s koutkem Mladá Boleslav

23.5.17 21:04

Restaurace s koutkem Mladá Boleslav

Hezký večer, prosím, poradily byste mi restauraci s dětským koutkem v Mladé Boleslavi, kde se ideálně dá i dobře zaparkovat? Předem děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1034
23.5.17 21:11

@Airelles V Olympii je restaurace (Trapolla) s koutkem a parkovacích mít je u OC mraky…
Ve městě je Potrefená husa se skvělým koutkem, ale parkování už je horsi, ale dá se mezi paneláky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22036
23.5.17 22:01

@MaličkáD
Leda zaparkovat až v Bondy centru a vyjít ten kousek pěšky. V Potrefené huse bych koutek asi nehledala, dík za tip ;-). Já vím jen o super uzavřeném koutku v cukrárně Na Míráku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
23.5.17 22:21

@Russet koutek mají opravdu moc pěkný. Veliký, hodně hraček pro více věkových kategorií ne jen pro prcky a v nějaké časy tam bývá i paní na hrani.
Pak mě napadá ještě centrum koupák, kde je mega hráči koutek a i venkovní hřiště. Ale k večeři tak max. Pizza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22036
23.5.17 22:52
@MaličkáD píše:
@Russet koutek mají opravdu moc pěkný. Veliký, hodně hraček pro více věkových kategorií ne jen pro prcky a v nějaké časy tam bývá i paní na hrani.
Pak mě napadá ještě centrum koupák, kde je mega hráči koutek a i venkovní hřiště. Ale k večeři tak max. Pizza.

Do Koupáku se teprve chystám, ale spíš dopoledne. Tu Potrefenou určitě vyzkouším, až nebudu mít hlídání a chuť na pokec s kamarádkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama