Režim v příkrmech v 7. měsíci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
482
1.10.13 13:18

@Sašíí dávala jsem kolik chtěla, klidně celej. Myslím, že by jí nic být nemělo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
146
1.10.13 21:12

@janísek007 dobře tak děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
389
8.10.13 22:57

@Sašíí No já jsem dávala půlku Holandie a dochutila jsem přesnídávkou (menší půlkou cca). Malej baštil jako blázen, děsně mu chutnalo (i teď a to nám už byl rok :palec: ) - baštil by ještě více, ale nemá záklopku a pak jsme blinkali, takže jsem usoudila, že tohle množství je dostačující! :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
243
18.10.13 16:13

Mám na vás dotaz. Malé je 6,5 měsíce. Dnes jsem si načnula jihočeský jogurt ve skleničce, jasně, že ne bílý, ale borůvkový. Tak na mě koukala, že jsem jí dala ochutnat a dopadlo to tak, že já neměla ani lžičku a malá vše servala a ještě se vztekala, že došlo. Takže k jádru věci. Musí děti jíst ty jogurty bílé? Pětiletý syn mi bílé také jíst nechtěl, blinkal po nich a natahovalo ho to, tak jsem pak začala dávat ochucený choceňský a bylo. Taky teď zkusím ten bílý, zrovna zítra, dnes po ruce nebyl, tak měla na poprvné boruůvkový. Já si říkám, jestli je to nějak škodlivý dát prostě ochucený, protože já teda bílý taky nejím :roll:
 Děkuju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí