Riche Créme Yves Rocher

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
128
27.10.21 21:56

Riche Créme Yves Rocher

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti s hnědou řadou proti vráskám od Yves Rocher? Chtěla bych zakoupit z této řady krémy, ovšem vzhledem ke složení (30 olejů) se obávám, jestli není moc mastný. Nevíte prosím někdo? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15456
28.10.21 06:09

Když si zajdeš do prodejny, tak ti dají vzorek na vyzkoušení. Zrovna s touto řadou zkušenost nemám. Kupuji tam mamce tu bílo zlatou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
28.10.21 07:20

@nozu mám to právě dost z ruky a nedastanu se tam…a prosím tě, ta bílá řada, je s ní mamka spokojená? Uvažovala jsem případně i nad touto variantou :lol: a přijde mi asi víc taková neutrální, že s ní nic nezkazím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15456
28.10.21 09:12

Ano, je s ní spokojená. Akorát je to pro opravdu zralou pleť. Mamce už bude 70 let.. Tak to zvaž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
28.10.21 09:23

@nozu tak super, mamka je věk 65+, takže vezmu raději tuto řadu…moc děkuji za info :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
28.10.21 15:32

Myslím, že ano, používala jsem ho před mnoha lety. Hodně stál a hezky (jemně) voněl. Ne, nebyl moc mastný, na pokožce byl příjemný.

Proč jsem jej tedy používat přestala? Jednou jsem četla, že jeho hlavní složka petrolatum se vyrábí z ropy (zkontroluj složky, zdali je to tak). To mne nasralo: sice to není karcinogén, ale ku.va jeho, proč za tak velké peníze si mažu na obličej nějaký „mazut“? :cert:

Dnes si na ruce i obličej dávám jenom čistě přírodní krémy (nemluvě o pomádě na rty, že…), ano, lze je najít, zkus malé soukromé výrobce (na Googlu), nebo Saloos.

Zakladatelko, zkus hledat v DM Drogerii. Tam lze najít výrobky bez chem. sraček: např. Purity Vision, Hauschka. Zrovna krém na obličej tam nekupuji. Ale vím, že mají super!!!, možná právě od Purity Vision.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat