Reklama

Římské rolety záclonové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 14.11.17 19:18
Římské rolety záclonové

Kdo prosím máte záclonové římské rolety. Kde jste kupovali, na co si dát popřípadě pozor nebo jakékoliv jiné postřehy.

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 14.11.17 19:26

Na co dát pozor - aby měly pořádně vyztužené okraje, zvlášť když jsou hodně dlouhé a z těžšího materiálu, protože jinak se kroutí, závaží ve spodní části to úplně neutáhne

nozu
Extra třída :D 11479 příspěvků 14.11.17 19:38

Já jsem si je nechávala šít na míru. nic speciálního jsem neřešila, byly na klasicky velké okno, takže žádné speciální požadavky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama