Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Já když jsem byla těhotná s „drobným“ rizikem(píšu drobným, jsou bohužel ženy mající i závažnější komplikace), tak jsem se o sebe a miminko bála a nikam jsem moc nejezdila. O dovolené jsme uvažovali, ale vzhledem k okolnostem jsme vynechali. V prvním těhotenství jsem měla vycházky omezené a neschopenku, v druhém jsem byla ještě na rodičáku, takže jsem nebyla „omezená“ nicméně stejně jsem se snažila odpočívat. Týden v nemocnici mě dost odradil. Jednou jsem zablbla a s dcerkou šla na celý den do zoo a několik dní jsem příšerně cítila spodek, kyčle..
Samosebou člověku to nedá, sedět nonstop doma je nevydržitelné.. chce to být na sebe opatrný a nepřecenit se.. zkrátka s rozumem ![]()
Vy jste fakt trapny nektery..jsem rada, ze sem ta kamoska nechodi, bo cist nektery zvasty..koncim, dobrou!
@Bauerkaa píše:
Vy jste fakt trapny nektery..jsem rada, ze sem ta kamoska nechodi, bo cist nektery zvasty..koncim, dobrou!
A nekdo si to nevidi do ust, ze?!