Rizikové těhotenství kámošky - pustí jí na dovolenou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2303
7.8.13 22:21

Já když jsem byla těhotná s „drobným“ rizikem(píšu drobným, jsou bohužel ženy mající i závažnější komplikace), tak jsem se o sebe a miminko bála a nikam jsem moc nejezdila. O dovolené jsme uvažovali, ale vzhledem k okolnostem jsme vynechali. V prvním těhotenství jsem měla vycházky omezené a neschopenku, v druhém jsem byla ještě na rodičáku, takže jsem nebyla „omezená“ nicméně stejně jsem se snažila odpočívat. Týden v nemocnici mě dost odradil. Jednou jsem zablbla a s dcerkou šla na celý den do zoo a několik dní jsem příšerně cítila spodek, kyčle..

Samosebou člověku to nedá, sedět nonstop doma je nevydržitelné.. chce to být na sebe opatrný a nepřecenit se.. zkrátka s rozumem ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
562
7.8.13 22:31

Vy jste fakt trapny nektery..jsem rada, ze sem ta kamoska nechodi, bo cist nektery zvasty..koncim, dobrou!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35450
7.8.13 22:50
@Bauerkaa píše:
Vy jste fakt trapny nektery..jsem rada, ze sem ta kamoska nechodi, bo cist nektery zvasty..koncim, dobrou!

A nekdo si to nevidi do ust, ze?!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty