Rizikové těhotenství kámošky - pustí jí na dovolenou?

562
7.8.13 19:31

Rizikac..pusti ji na dovolenou?

Ahojky holky, mam kamosku, ktera sem nechodi, tak se ptam za ni. Mate nekdo zkusenost s tim, ze kdyz je rizikac, kvuli tlaku, ten byl ale spatnej jen na zacatku, ted je to ok..spis to bylo i to, ze v praci mela nocni, tak by do prace chodit nemohla..jestli ji dr dovoli na tyden odjet mimo domov? konkretne chodi do rizik. poradny ve FN Olomouc, tak kdyby mel nekdo zkusenost primo od tama, bylo by to nej.ale i jinak, piste zkusenosti.diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1598
7.8.13 19:34

@Bauerkaa otázka jestli jí to za to stojí, asi má rizikové z nějakého duvodu.. ja bych to neriskovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18136
7.8.13 19:35
@Bauerkaa píše:
Ahojky holky, mam kamosku, ktera sem nechodi, tak se ptam za ni. Mate nekdo zkusenost s tim, ze kdyz je rizikac, kvuli tlaku, ten byl ale spatnej jen na zacatku, ted je to ok..spis to bylo i to, ze v praci mela nocni, tak by do prace chodit nemohla..jestli ji dr dovoli na tyden odjet mimo domov? konkretne chodi do rizik. poradny ve FN Olomouc, tak kdyby mel nekdo zkusenost primo od tama, bylo by to nej.ale i jinak, piste zkusenosti.diky!

Muze nahlasit prechodnou adresu, ale vychazky musi dodrzovat tak jako tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.13 19:35

Taky bych neriskovala a kam by měla jet? za hranice česko?

• Nahlásit
  • Citovat
19215
7.8.13 19:38

No, ono neni ani tak dulezite, KAM do poradny chodi, ale spis s CIM. Predpokladam, ze nema rizikove tehotenstvi jen tak, takze bych na dovolenou zapomnela. Pokud to ma zbytecne( ted uz), tak bych byla rada, ze nemusim do prace, byt k tomu neni zdravotni duvod a nepokousela doktorovu dobrou vuli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
7.8.13 19:43

Myslim, ze pokud ten tyden bude misto v Olomouci treba na jizni Morave, tak ji vetsina doktoru pusti. pokud by slo o letecky zajezd do Turecka, tak zas asi tezko (pokud teda jde jen o ten tlak)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
7.8.13 19:43

No tak ja na to mam zase jiny nazor, podle me je teda jedno, jestli sedi doma, nebo nekde u vody, takze kdyz se citi ok, tak proc ne..ale to jsem resit nechtela, chtela jsem nazory tech, ktere to resily..chce jet tady v cr, hodinu od bydliste..jinak vychazky ma od 2 do 7..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19215
7.8.13 19:47
@Bauerkaa píše:
No tak ja na to mam zase jiny nazor, podle me je teda jedno, jestli sedi doma, nebo nekde u vody, takze kdyz se citi ok, tak proc ne..ale to jsem resit nechtela, chtela jsem nazory tech, ktere to resily..chce jet tady v cr, hodinu od bydliste..jinak vychazky ma od 2 do 7..

Jestli je to v CR, tak to asi tak nevadi.
Na druhou stranu, pokud muze sedet u vody, muze sedet i v praci, ne? Jestli dela nocni, musi ji zamestnavatel preradit na denni, nebo nechat doma. Taky na to mam svuj nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
7.8.13 19:47
@Ali-Ali píše:
Myslim, ze pokud ten tyden bude misto v Olomouci treba na jizni Morave, tak ji vetsina doktoru pusti. pokud by slo o letecky zajezd do Turecka, tak zas asi tezko (pokud teda jde jen o ten tlak)

ja si to prave myslim taky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
7.8.13 19:54

Dela na benzince, tam ji nemaj moc kam jinam dat..a je to zrovna holka, ktera by se na rizikaci jen tak neflakala..prijde mi to, ze to beres tak, ze je na rizik.jen tak…na zacatku ji bylo zle, asi tak jako vetsine a blbnul ji ten tlak.ted se citi ok..je 6.mesic, tak uz ji asi do prace vracet stejne nebudou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
7.8.13 20:00
Další co má rizikáč zbytečně a chce na dovču 8o jinak, doktor nikam nepouští, doktor není dozorce, může nahlásit přechodnou adresu pobytu, vycházky musí dodržovat tak jako tak.
@Bauerkaa píše:
No tak ja na to mam zase jiny nazor, podle me je teda jedno, jestli sedi doma, nebo nekde u vody, takze kdyz se citi ok, tak proc ne..ale to jsem resit nechtela, chtela jsem nazory tech, ktere to resily..chce jet tady v cr, hodinu od bydliste..jinak vychazky ma od 2 do 7..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
7.8.13 20:08

Vy jste nektera mela rizikac 9 mesicu a vydrzely jste to doma? Pokud jo, mate muj obdiv! A jaky dodrzovani vychazek? Bude jen v kempu u vody. nikam jinam chodit nebude..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13316
7.8.13 20:10

Holky já jsem taky na neschopence, měla jsem šílené nevolnosti, které už trochu ustupují a zdá se, že to snad bude lepší. A proč bych nemohla zvracet na dovolené, někde tady po republice, se zahraničím nesouhlasím, ale ject tady dvě hodiny třeba na chatu, proč ne? :nevim: myslím, že na psychiku jen pomůže když se změní prostředí a jestli zvracím na wc doma, nebo tam si myslím, že může být jedno a proč když by mi bylo dobře bych se nemohla v bazénu vykoupat, nebo si lehnout někde pod strom. Proč kvůli tomu, že nemám pohodové těhu, mám být jako ve vězení :nevim: Už ted když mi je v době vycházek zle, mám smůlu a za celej den nemohu vystrčit čumák, proč když v těhle vedrech je nejlépe večer se nemůžu dojít třeba v 8 kdy už je dobře projít ven? :nevim:
Místo aby se těhotné nějak podporovali tak se jim spíš házejí klacky poh nohy a ta která nemá pohodové těhu bez potíží je odepsaná k domácímu vězení :zed: a to opravdu vím o čem mluvím :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11595
7.8.13 20:12
@Bauerkaa píše:
Vy jste nektera mela rizikac 9 mesicu a vydrzely jste to doma? Pokud jo, mate muj obdiv! A jaky dodrzovani vychazek? Bude jen v kempu u vody. nikam jinam chodit nebude..

:) Pokud jsem někam jela, tak doktorka na socku nahlásila změnu adresy a já dodržovala vycházky i tam. Pěkně podle pravidel :) A to jsme byla ve stavu, kdy bych ležení u vody zvládla rozhodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11595
7.8.13 20:13

@Elen8 Tak pokud nevolnosti ustupují, tak se můžeš vrátit do práce, ne? A vycházky tě pálit nebudou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama