Rodičák - Nový Jičín
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Já mám Fio…kamarádka taky má KB a vždycky je má o pár hodin později ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak jsem dneska volala na úřad do NJ a prý mám čekat rozhodnutí až na konci měsíce i prašule. Mají prý toho moc a chodí do práce i v sobotu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já teda na rodičáku zatím zas až tak závislá nejsem, ale jsem zvědavá, kdy dorazí, ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
KB Nový Jičín zatím taky nic, doufám, že budou připisovat peníze ještě později ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak já peníze na účtě nemám, co to má zase být? Že by to zdržovala KB?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Katuskka Ani já nemám, a taky KB. beztak to zase zdržuje komerčka, už se mi to stalo v září, tenkrát jsem volala na úp, jak to, že mi nepřišli peníze, a ona mi řekla, že je odesílali 12,splatnost byla 17 a komerčka si je,,nechala,, a připsány na účet byly až 29..tak jsem dělala vítr.. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já mám spořku a jsem Kopru a rodičák nikde. Stupid-kartu mám a nic ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit