Rodičák - Nový Jičín

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5166
13.11.12 08:29

Já taky nemám, KB

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
13.11.12 08:30

Já mám KB a peníze mívám vždycky později, až kolem 10 hod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
13.11.12 08:48

Já mám Fio…kamarádka taky má KB a vždycky je má o pár hodin později ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3108
13.11.12 09:12

Mám GE

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
13.11.12 09:26

Tak jsem dneska volala na úřad do NJ a prý mám čekat rozhodnutí až na konci měsíce i prašule. Mají prý toho moc a chodí do práce i v sobotu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5166
13.11.12 09:34

Já teda na rodičáku zatím zas až tak závislá nejsem, ale jsem zvědavá, kdy dorazí, :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50
13.11.12 09:44

Kopřivnice prašule na účtě, česká spořitelna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3112
13.11.12 09:52

Uf, já už taky :dance: Příbor, česká spořka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
13.11.12 10:29

KB Kopřivnice zatím nic :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
13.11.12 10:30

KB Nový Jičín zatím taky nic, doufám, že budou připisovat peníze ještě později :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
13.11.12 12:43

Tak já peníze na účtě nemám, co to má zase být? Že by to zdržovala KB?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5166
13.11.12 12:47

@Katuskka Ani já nemám, a taky KB. beztak to zase zdržuje komerčka, už se mi to stalo v září, tenkrát jsem volala na úp, jak to, že mi nepřišli peníze, a ona mi řekla, že je odesílali 12,splatnost byla 17 a komerčka si je,,nechala,, a připsány na účet byly až 29..tak jsem dělala vítr.. :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
13.11.12 12:49

@elluan No to si snad dělají srandu?? :pocitac: A to můžou??? 8o 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
13.11.12 12:54

Tak už peníze mám, že jim to ale trvalo dneska :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
272
13.11.12 12:55

Já mám spořku a jsem Kopru a rodičák nikde. Stupid-kartu mám a nic :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat