Rodičák - Nový Jičín
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Mi sice paní říkala, že do patnáctého tam budou určitě…ale tak nevím no. Nechám se překvapit teda ![]()
Jinak mě přišla už druhá výzva k vyzvednutí a ta první samozřejmě nikde a když jsem to tam té paní říkala, tak ona jen, že je to normální. že v tom mají teďdka strašné zmatky, hlavně že mi něco došlo ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dnes se odesílaly rodičáky, tak by měli snad dorazit dříve než ostatní měsíce. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@MartinaG Ty jo, tak to fakt čumím
No že by bylo nějaké vánoční překvapení
Hmmm, tož to tak v pondělí možná dojde, ne?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No vždycky je termín odeslání 8-mého a dnes 5-tého říkali, že to odeslali tak asi myslí na Vánoce ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak co myslíte holky, dorazí zítra? nedorazí zítra? já si jdu zítra teprve vyzvednout skartu, kterou mám připravenou od 4. prosince, tak jsem zvědavá, jestli mi to dorazí na ten můj účet v pohodě nebo ne.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já myslím, že dorazí…mě teda oledně skarty ještě nepřišlo nic..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Katuskka Já mám Komerčku…a prašuliny jsou, vlastně už skoro nejsou… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@elluan Mně minule peníze připsali až ve 13 hod
. Jinak se u mě taky moc dlouho neohřejou ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit