Rodičák - Nový Jičín

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Via
5078
3.12.12 20:55

Mi sice paní říkala, že do patnáctého tam budou určitě…ale tak nevím no. Nechám se překvapit teda ;)

Jinak mě přišla už druhá výzva k vyzvednutí a ta první samozřejmě nikde a když jsem to tam té paní říkala, tak ona jen, že je to normální. že v tom mají teďdka strašné zmatky, hlavně že mi něco došlo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
5.12.12 17:33

Dnes se odesílaly rodičáky, tak by měli snad dorazit dříve než ostatní měsíce. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
5.12.12 17:54

@MartinaG Faaakt? Jakto? vánoční dárek? 8o :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
5.12.12 18:13

@MartinaG Ty jo, tak to fakt čumím 8o No že by bylo nějaké vánoční překvapení :mrgreen: Hmmm, tož to tak v pondělí možná dojde, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
5.12.12 19:17

No vždycky je termín odeslání 8-mého a dnes 5-tého říkali, že to odeslali tak asi myslí na Vánoce :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5166
7.12.12 09:23

Bylo by dobré, kdyby to dneska přišlo…že holky.. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
7.12.12 09:41

No myslím, že až v pondělí…dneska by to byl opravdu zázrak :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3108
7.12.12 10:05

Teda o tom dost silně pochybuji :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
9.12.12 16:58

Tak co myslíte holky, dorazí zítra? nedorazí zítra? já si jdu zítra teprve vyzvednout skartu, kterou mám připravenou od 4. prosince, tak jsem zvědavá, jestli mi to dorazí na ten můj účet v pohodě nebo ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5166
9.12.12 17:48

Já myslím, že dorazí…mě teda oledně skarty ještě nepřišlo nic..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
9.12.12 21:34

Tož snad zítra když to pátého odesílali ;) Doufám…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5166
10.12.12 08:00

Dobré ráníčko všem…

Já už mám prašule… :potlesk: ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
10.12.12 08:25

Já ještě nic, ale ani bych je u KB tak brzo ani nečekala :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5166
10.12.12 08:41

@Katuskka Já mám Komerčku…a prašuliny jsou, vlastně už skoro nejsou… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
10.12.12 08:43

@elluan Mně minule peníze připsali až ve 13 hod :pocitac:. Jinak se u mě taky moc dlouho neohřejou :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat