Rodičák - Nový Jičín

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2222
15.11.12 11:03

Tak mi držte pěsti :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
15.11.12 11:08

@Lucošek Kamarádka mi taky volala, že stále prašule nemá. Už má Skartu a nechává si peníze přeposílat na svůj účet u KB a taky furt nic…na sociálce ji řekli, že snad dnes už je mít bude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2222
15.11.12 11:25

Tak se mi někdy zdá že frázi " snad dnes" mají jako odpověď na všechno :think: :roll:
Dneska mi z účtu odchází platby, tak budu doufat… jinak teda nevím, budu muset všechno předělat :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2222
15.11.12 13:45

Tak teď jsem koukla a stále prd. Jdu si to hodit… :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3108
15.11.12 13:49

@Lucošek :nevim: tak nakopat nejlépe jsem zvědavá jak to bude chodit mně se spešl skartou ještě ji nemám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
15.11.12 15:59

Já už Luci peníze přes s-kartu mám… :nevim:

Příspěvek upraven 15.11.12 v 18:05

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2222
15.11.12 17:03

@MartinaG Marti a máš už je i na svém účtu, nebo jen na s-kartáckém? Teď jsem se dívala a pořád nic :,( :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
15.11.12 18:05

Na svém Luci. A to mám KB. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
15.11.12 18:06

A dívala ses na s-kontakt?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2222
15.11.12 18:56

Nedívala, ani nevím co to je. mrknu na ty papíry cos mi dávala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
3.12.12 13:33

Holky jen se chci zeptat, první peníze mi přišly po vydání oznámení myslím že 19. listopadu, myslíte že druhá výplata už dojde kolem toho 13? nebo budou posílat, jak to první výplatu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
3.12.12 20:29

@kocourka170 Hmmm, tak možná že ti to bude chodit jako všem…kdo ví ;)

Holky a co už máte Skartu a chodí vám příspěvky na váš učet…chodí vám normálně? Já jsme si teď byla tu blbinu vyzvednout, tak jsme zvědavá teda :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
3.12.12 20:31

Mně ještě pořád nepřišel ani dopis, že si ji mám vyzvednout, doufám, že tam budu muset jít někdy před Vánocema na poslední chvíli :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
3.12.12 20:33

Měli by to pak posílat jako všem ostatním. A co se týká s-karty. Není dané, že všechny je budete mít do konce roku, takže klíd 8) jo a mě chodí pravidelně 14-tého na můj účet přes s-kartu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3108
3.12.12 20:37

Já si ji mám vyzvednout příští týden :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat