Rodičák - Nový Jičín

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5166
11.11.12 11:02

@kocourka170 Já tam byla asi 29.10. nevím přesně, tak jsem taky zvědavá. 8o Ale jiné dávky chodí přesně v termínech, tj. 12,13 v měsíci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5166
12.11.12 10:29
@elluan píše:
@kocourka170 Já tam byla asi 29.10. nevím přesně, tak jsem taky zvědavá. 8o Ale jiné dávky chodí přesně v termínech, tj. 12,13 v měsíci.

tak dneska mi přišlo to rozhodnutí…a peníze nevím, ještě jsem se nedívala na účet

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
12.11.12 10:46

@elluan a můžu se zeptat odkud přesně jsi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
12.11.12 10:48

Já ještě peníze na účtě nemám, takže budou nejspíš zítra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
12.11.12 11:07

Tak já taky nic…asi dojdou zítra, teda doufám ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5166
12.11.12 11:35

@kocourka170 Jsem z Oder…a peníze taky nemám, asi zítra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3112
12.11.12 14:06

Má už někdo z Novojičínska rodičák na účtě? Minulý měsíc mi přišly peníze 12.10. tak jsem počítala, že 12. v měsíci zase přijdou, ale nikde nic.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3112
12.11.12 14:06

Aha, teď zpětně dočítám, že je taky ještě nemáte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3108
12.11.12 15:03

@Beru já taky ještě nic :( ale počítám že zítra dorazí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
12.11.12 19:50

@elluan já jsem z Libhoště u Nového Jičína. To je stejně zajímavé, že jsi žádala později než já a už ti přišlo rozhodnutí. To by mě zajímalo, co ta naše pipka v NJ s tím zase dělala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5166
13.11.12 08:18

@kocourka170 Já chodím na kontaktní místo Odry, jsou tam faktfajn ženské, které poradí, a hlavně jsou příjemné s normálním lidským přístupem a chováním. teda krom jedné…tu bych kopla do p… z rozběhem a ráda… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
13.11.12 08:21

Mám ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
13.11.12 08:25

Já ještě ne..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3112
13.11.12 08:29

Já ještě taky ne :think: Česká spořka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3112
13.11.12 08:29

@Via co máš za banku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat