Rodičák - Nový Jičín
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@kocourka170 Já tam byla asi 29.10. nevím přesně, tak jsem taky zvědavá.
Ale jiné dávky chodí přesně v termínech, tj. 12,13 v měsíci.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@elluan píše:
@kocourka170 Já tam byla asi 29.10. nevím přesně, tak jsem taky zvědavá.Ale jiné dávky chodí přesně v termínech, tj. 12,13 v měsíci.
tak dneska mi přišlo to rozhodnutí…a peníze nevím, ještě jsem se nedívala na účet
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Má už někdo z Novojičínska rodičák na účtě? Minulý měsíc mi přišly peníze 12.10. tak jsem počítala, že 12. v měsíci zase přijdou, ale nikde nic.. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@elluan já jsem z Libhoště u Nového Jičína. To je stejně zajímavé, že jsi žádala později než já a už ti přišlo rozhodnutí. To by mě zajímalo, co ta naše pipka v NJ s tím zase dělala.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kocourka170 Já chodím na kontaktní místo Odry, jsou tam faktfajn ženské, které poradí, a hlavně jsou příjemné s normálním lidským přístupem a chováním. teda krom jedné…tu bych kopla do p… z rozběhem a ráda… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit