Rodičemi poprvé

Anonymní
5.2.20 22:38

Rodičemi poprvé

Zdravim. Mam hodne velky problem a chci ho resit, ale nevim jak. Jsme mladi rodice, ale na tom tak nesejde, pred ditetem jsme spolu byli 8 let. Konkretne mame prvni dite, ted ma 8 tydnu. No a staram se o nej prevazne sama. Manzel jezdi MKD a vraci se v tydnu domu v utery prespat, obcas je od stredy doma a vikendy vzdycky. Me nevadi, ze jsem s malym sama, naopak jsem rada, kdyz chlap doma neni a to je ten problem. On je odpocaty, ja ted unavena. Jenze s prckem mi moc nepomuze, kojim, takze spis ani nemuze. Nerikam, ze si ho nevezme, ale uspat ho treba neumí, takze si jen povidaji nebo ho mazli. Snazi se. To ale neni problem. Problem je, ze usne maly a ja chci klid, kterej proste nemam. Sundam dite a prilepi se na me chlap. Jsem unavena, on chce sex. Jsem unavena a chci relax u filmu on si chce povidat. On odchazi rano do prace, ale musi me vzbudit a rict mi pa a dat pusu, jo je to hezky, ale me je to protivny a ne kvuli tomu, ze ho nemam rada, ale nemam proste naladu a energii. Kazdopadne na nej zacinam byt protivna a sama si to uvedomuju. Prijde mi, ze nechape ze jsem proste obcas vyrizena, dite, uklid, dite uklid a dokola… Radsi se zdejchne a me to kupodivu fakt nevadi :nevim: co me ale vadi je ze misto aby si treba vzal prcka cumi na videa v telefonu, jako asi kvuli tomu nijak nas vztah netrpi, ale chci to zlepsit jen nevim jak. Nemam ani na sex chut, teda mam, ale kdyz si predstavim, ze musim vydat fyz. silu a ze musim kvuli nastrihu resit predehru (jinak me to jeste trochu boli) tak me ta chut prejde.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.2.20 22:42

Asi u vás někde vážně komunikace. Měla bys mu to říct. A spíše jemu než tady. Asi by to pochopil, když tě má rád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
5.2.20 22:54

Tak dite moc bordelu v osmi tydnech neudela, tak se uklizet moc nemusi. Tak proste misto uklidu odpicivejte a bude energie na vse. Stejne chlapi potrebuji jen 2 P - plny zaludek a prazdny pytlik :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5281
5.2.20 22:56
@Anonymní píše: … Radsi se zdejchne a me to kupodivu fakt nevadi :nevim: co me ale vadi je ze misto aby si treba vzal prcka cumi na videa v telefonu, ............

Počkej, aby se ti jednou nezdejchnul definitivně…
On fakt nemůže tušit, co se ti honí v hlavě. Budeš mu tohle všechno muset říct a normálně o tom mluvit.
Ale ještě před tím si sama se sebou vyjasni, co přesně od něj potřebuješ. Co přesně se má změnit, abys ho začala brát jako chlapa, trávit s ním čas apod. Má brát malého do kočárku? Pomoct s úklidem? Prostě se pořádně zamysli a zkus přijít na to, co chceš změnit. Protože lehnout si večer k telce a koukat na filmy asi není úplně ta pravá náplň…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
5.2.20 23:01

Co zkusit za pár týdnů, jestli by Ti nepomohli prarodiče, případně si najmout někoho na hoďku/dvě na pohlídání, aby sis trochu odfrkla… Jasně, jsou matky, co zvládají tři děti, dům, práci, ale někdo na to zkrátka není, takže si hlavně nenech vemluvit, že to musíš zvládat, jinak jsi ženská na nic. :kytka: Určitě manžel i prcek ocení víc veselou a spokojenou maminu, než nervózní unavenou a podrážděnou. Je spousta možností, jak si ulehčit, tak proč to nevyužít :hug:

A partnerovi se se vším svěř, určitě to pochopí.

Příspěvek upraven 05.02.20 v 23:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13035

No tak to všechno, co jsi napsala tady nám, řekni mu, v klidu si sedněte, a všechno vykomunikujte, on ti fakt do hlavy nevidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1348

Je to naprd vid.. Znám to a mám to stejně. Jsou to hormony. Příroda to určitě tak zařídila, že žena když kojí, tak nemá pak chuť na chlapa. Prostě se musí tělo starat o dite a ne souložit a mít další. Každopádně dítě je teď malinké, vše je nové. Promluv si s chlapem, můj to naštěstí chápal. Celý den dítě v náručí, ocucava prsa, mazlís se s ním a večer? Kliiid, hlavně žádnou zadlsi prisavku. Jak já to znám. Pořád jen uspokojovat něčí potřeby.. Po ukončení kojení se to zlepší o dost! Fakt. Nicméně já ten pocit mám celkem dost často, pac dvě děti, neustále něco chtějí, a já pak chci klid.. Bude líp. Jen nezapomeňte si spolu povídat, třeba jen spolu být. Ono se probudí chlapa taky vše mění, není už ten jediný, a fyzicky je na tom dobře a neumí si to představit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13035
5.2.20 23:03

A za druhé- co pořád uklízíš? mimino leží v postýlce, muž není často doma - kdo vám doma dělá takový nepořádek, že musíš pořád a pořád uklízet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2867
5.2.20 23:07

No a to nemáš dvojčata nebo trojčata..zkus si s ním o tom promluvit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1348
5.2.20 23:07

Proč se všichni chytate úklidu? To jste zapomněli jak náročné je mít doma novorozeně? Hlavně psychicky. Ne každá žena má chuť večer se ještě starat o manžela a jeho potřeby. Kde jsou její? Ano, musí si to spolu vykomunikovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
5.2.20 23:08
@stinga píše:
A za druhé- co pořád uklízíš? mimino leží v postýlce, muž není často doma - kdo vám doma dělá takový nepořádek, že musíš pořád a pořád uklízet?

Tak já nemám ani děti, ani zvířata, oba jsme pořád v práci, a přesto máme doma pořád prach, špinavou koupelnu a nejhorší je podlaha :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
5.2.20 23:11
@marketak5 píše:
Proč se všichni chytate úklidu? To jste zapomněli jak náročné je mít doma novorozeně? Hlavně psychicky. Ne každá žena má chuť večer se ještě starat o manžela a jeho potřeby. Kde jsou její? Ano, musí si to spolu vykomunikovat.

Taky to nechápu. Teď se tu budeme točit kolem úklidu nebo vaření. Holt někdo zvládá věci pomaleji, někdo má jiné představy, někdo třeba obří barák. Občas mi to tu přijde trochu jako „já zvládám to a to, tak nechápu, že Ty ne“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13035
5.2.20 23:15

@yocheved :nevim: my máme dvě kočky, dítě občas něco vykydne na zem, tak umyju ten flek a uklízím 1× za týden, všeho moc škodí, i úklidu - a ani bych na to neměla čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
5.2.20 23:16
@stinga píše:
@yocheved :nevim: my máme dvě kočky, dítě občas něco vykydne na zem, tak umyju ten flek a uklízím 1× za týden, všeho moc škodí, i úklidu - a ani bych na to neměla čas

Nojo, holt každý to má jinak ;). A myslím, že zakladatelčin primární problém nebude v úklidu. A pokud má nějaké vyšší nároky na pořádek a cítí se vyčerpaná, může si pořídit pomocnici - na hlídání, na úklid. To jsem psala i v příspěvku výš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.20 23:23

Mimino bordel neudela, ale ja tu bydlim a pritel, kdyz prijede tak taky udela nejaky neporadek, no a taky peru svoje, jeho a syna veci. Mam doma psy a v tomhle pocasi taky nic moc a krbova kamna delaji taky neporadek, drevo kdyz se domu nosi. Kdyz vas tak zajima ten uklid.
A u syna jsem porad no. Kdyz zrovna nespi. Kdyz spi tak muzu varit, prat, uklizet. Kdyz se vzbudi tak se mu venovat. Delate jako kdyz to neznate. A potom proste nemam naladu se jeste venovat chlapovi no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama