Rouška na oddělení šestinedělí

31.3.20 16:17

Rouška na oddělení šestinedělí

Dobrý den, rodila jste některá v poslední době a máte zkušenost, zda musí být na oddělení šestinedělí rouška celou dobu na pokoji? Budu rodit v červenci ve FN Plzeň, pravděpodobně císařem. Nedokážu si představit, že bych tam měla být 5 dní v roušce, pokud budou ještě platná aktuální opatření, dělá se mi v ní zle i normálně, když jí mám na sobě v místnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

922
31.3.20 16:19

@slavikova.ja V červenci to bude, ale úplně jinak. Stresujete se tím teď zbytečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1783
31.3.20 16:50

Taky bych to teď neřešila, to už snad roušky povinné nebudou nebo max u zdravotniku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
31.3.20 17:17

Já si naopak myslím, že roušky budeme nosit tak do podzimu, i když už budou otevřené obchody a už nebudou různá omezení, ale ty roušky podle mě zůstanou. Tak třeba to na pokoji nebudete muset nosit a vezmete si ji jen když přijde vizita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5733
31.3.20 17:22

@slavikova.ja taky bych to neřešila ale moje zkušenost že Zlínské porodnice rodila jsem včera to byl týden a roušku na pokoji jsme neměli vlastně ani když jsme šli na jídlo přes chodbu původně říkali že když přijde personál máme ji mít a nakonec to nikdo neřešil měla jsem ji jen poslední den když jsem šla s malou na vyšetření kyčlí a ledvin a předtím jsem ji měla akorát na porodním šála než mi dali klistyr pak už ne a pak když mě převáželi z porodního sálu na šestinedělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
31.3.20 20:00

Známá rodila před týdnem. Na pokojích byly po 1 aby roušku mít nemusely, jakmile někdo zaklepal musela ji nandat, jinak byl sekec mazec :D při porodu ji neměla, to by nešlo. Koukám že ve Zlíně jsou docela střelci, to by se mi vůbec nelíbilo, taky se mi v rousce špatně dýchá, ale zdraví mimca na 1 místě a ani já nechci ležet v horečkách až ho konečně vyprdnu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5733
31.3.20 20:16

@Tarlin ve Zlíně by ani nešlo aby jsme byli na pokojích po jednom já teda byla ale den před odchodem mi tam dali druhou maminku jako spát v roušce to by nešlo jinak slyšela jsem že nutili mít ženu roušku i při tlačení tak to nevím jak to může dát já si ji musela při největších kontrakcích sundat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama