Rozchod u ideálního páru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 13:38
Rozchod u ideálního páru

Ahoj. Mám po rozchodu, nesla jsem to velmi těžce-beru AD.Je to už lepší. Byli jsme pevný pár, dala bych za něj ruku do ohně a nakonec po 4letech před svatbou nevěra.Jeho.Je to doktor a pobláznila ho pacientka. Nechci to už řešit. Nevěřim už na lásku. Chci se zeptat. Znáte v okolí stabilní pár u kterého byste nevěřily že se rozejdou? ať už skrz nevěru nebo něco?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

baracudas
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 28.12.17 13:40

Za nikoho bych ruku do ohně nikdy nedala, takže asi tak :nevim:. Je mi líto co se ti stalo, je to čerstvé, přebolí to a zase bude dobře :pankac:

Matteo.emma
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 28.12.17 13:41

No tak asi jste tak pevný a stabilní pár nebyli, když se nechal poblaznit pacientkou :nevim:

Levandulina
Kelišová 5713 příspěvků 18 inzerátů 28.12.17 13:43

Navenek je plno párů stabilních, ale co se odehrává za zdmi bytu, do toho nikdo nevidíme. Takže pro okolí je stabilních párů dost…

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 28.12.17 13:44

Já si myslím, že mám stabilní vztah. Už 16let. Moji rodiče jsou spolu 40let jako pár.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 28.12.17 13:45

Je mi líto co se stalo. Každopádně je lepší, že se to stalo teď, než třeba za pár let, kdyby jste měli děti :nevim: Drž se :hug: :hug: Bude líp. :srdce:

Azallea
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 28.12.17 13:45

Ano, osobně. Rozešla jsem se před více lety s přítelem, a okolí se divilo, že nás považovalo za ideální pár. Ovšem to byl pohled zvenku, já sama jsem to tak vůbec nehodnotila a byla jsem ráda, že jsem odešla.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16721 příspěvků 28.12.17 13:48

Já bych ruku do ohně nedala za nikoho - život je nevyzpytatelnej a emoce taky. A nikdy nevíš, co se odehrává lidem uvnitř, byt navenek působí spokojeně a vyrovnaně.
Mrzí mě, co prožíváš :hug: Na druhou stranu, hodně ti pomůže čas a nějaké volnočasové aktivity, rozptýlení. A věř, že je škoda zanevřít na všechny muže a na lásku :hug: Asi to zkrátka nebyl ten pravý - ale to neznamená, že nikde není.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 28.12.17 13:48
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám po rozchodu, nesla jsem to velmi těžce-beru AD.Je to už lepší. Byli jsme pevný pár, dala bych za něj ruku do ohně a nakonec po 4letech před svatbou nevěra.Jeho.Je to doktor a pobláznila ho pacientka. Nechci to už řešit. Nevěřim už na lásku. Chci se zeptat. Znáte v okolí stabilní pár u kterého byste nevěřily že se rozejdou? ať už skrz nevěru nebo něco?

Ano takoví jsme byli s ex pár snů…rozešli jsme se po 18 letech…

alisekR
Kelišová 5248 příspěvků 28.12.17 13:48

No znám stabilní pár…spolu přes dvacetpět let, těšili se na první vnouče…On si naprosto nečekaně našel dvacetidvou letou milenku, ke které nakonec po dvou měsících odešel :? No byli jsme v šoku, opravdu to byl pro nás největší šok s rozchodu někoho koho známe tak dobře. :think:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 28.12.17 13:49

Ano, znám dost párů, které se mi jevily jako stabilní až ideální. Byla jsem překvapená, že se rozešli a dost často i co bylo za tím. Je to prostě pohled zvenku. Na druhou stranu mě i kolikrát překvapuje, které páry spolu vydrží, nejsou ani stabilní ani ideální.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16721 příspěvků 28.12.17 13:51
@lamicina píše:
Ano, znám dost párů, které se mi jevily jako stabilní až ideální. Byla jsem překvapená, že se rozešli a dost často i co bylo za tím. Je to prostě pohled zvenku. Na druhou stranu mě i kolikrát překvapuje, které páry spolu vydrží, nejsou ani stabilní ani ideální.

ano, je to tak. Někdy je ta Itálie kořením vztahu 8) :D

Marcam
Kelišová 5077 příspěvků 28.12.17 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám po rozchodu, nesla jsem to velmi těžce-beru AD.Je to už lepší. Byli jsme pevný pár, dala bych za něj ruku do ohně a nakonec po 4letech před svatbou nevěra.Jeho.Je to doktor a pobláznila ho pacientka. Nechci to už řešit. Nevěřim už na lásku. Chci se zeptat. Znáte v okolí stabilní pár u kterého byste nevěřily že se rozejdou? ať už skrz nevěru nebo něco?

Lékaři většinou věrní nebývají, pracuji ve zdravotnictví 16 let a nerozvedeného znám jednoho. :?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16721 příspěvků 28.12.17 13:53
@jdukolem píše:
Ano takoví jsme byli s ex pár snů…rozešli jsme se po 18 letech…

jak dlouho jste od sebe? Pořád to bolí, nebo jak to vnímáš ted? Promin, jestli se ptám už moc… :kytka:

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 28.12.17 13:53

Znám mnoho stabilních párů kolem sebe. Ale vždycky sou viditelnější ty, co jim to nefunguje.
Jinak ber to tak, že po čase eště oceníš, že ses ho zbavila. Pro něj to zřejmě tak nebylo :nevim:. I když to je teď těžký, tak štěstí a radost zas přijdou s časem. Jen vydržet :kytka:.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >