Práce vybalování zboží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natala14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 12:23
Práce vybalovani zbozi

Zdravím, mam dotaz, bojím se vybalovani zboží kvůli paletaku je to směšný :nevim:,ale fakt mi to s ním nejde, takže se ptam když půjdu vybalovat zboží dají mi paletak a jeď? Nebo se tam jezdí s něčím jiným? A dělá tu praci někdo? Popište mi to jak to funguje? Děkuju! :palec:

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 27.12.17 12:31

Já byl kdysi asi dva měsíce ve skladu a taky jsem se paleťáku bál a několi dní se mu vyhýbal. :mrgreen: Pak mě k tomu ale dá se říct donutili a fakt na tom nic nebylo. Úplně primitnivní. Je to tedy jen o strachu.
Co konkrétně ti s tím nejde?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 27.12.17 12:35

@Natala14 já mám zkušenost s takovým tím obyč manuálním, co se tahá… Ale to ty asi nemyslíš? Toho by ses asi nebála, ne? Btw.. S ním mi to taky nejdřív nešlo :D ale pár směn a šlo to :D

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 27.12.17 13:25
@Kamkam píše:
@Natala14 já mám zkušenost s takovým tím obyč manuálním, co se tahá… Ale to ty asi nemyslíš? Toho by ses asi nebála, ne? Btw.. S ním mi to taky nejdřív nešlo :D ale pár směn a šlo to :D

Myslim ze mysli, na elektrickej vysokozdvih musis mit nejaky papiry. Ale je mi jasny, ze v potravinach se to uplne neresi, taky jsem s nim pri brigade jezdila a nikdo to neresil, nicmene muze to odmitnout a tahat to rucnim. Coz je jen o zvyku a nauci se ti velice rychle.

Natala14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 14:18

Myslim takovej ten obyč, jak se na něm tahaji palety, má oranžovou barvu. :pankac:

Tamtama
Extra třída :D 11820 příspěvků 27.12.17 21:36
@Natala14 píše:
Myslim takovej ten obyč, jak se na něm tahaji palety, má oranžovou barvu. :pankac:

tak tomu se v práci (zatím) úspěšně vyhýbám :lol: a když už, tak vezu poloprázdnou paletu.. ale i s rolem jsem začínala s poloprázdným a teď už tahám narvané :nevim:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 27.12.17 22:30

@Natala14 tak toho se nemusíš bát :) taky mi to nešlo (a jako fakt nešlo :mrgreen: ) a pak už v pohodě… Jen to chce, pokud by ti to taky ze začátku nešlo, manévrovat pomalu, abys něco neshodila :palec: :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >