Rozkládací křeslo pro každodenní spaní a potahové látky

235
17.4.20 16:03

Rozkládací křeslo pro každodenní spaní a potahové látky

Ahoj holky, prosím o radu a zkušenosti.
Vzhledem k nedostatku místa přemýšlím nad koupí rozkládací křesla, pro každodenní spaní, takže ne nějakou pohovku, ale jen nějaké rozkládací křeslo na kterém je možné každý den spát. Je mi jasný že postel je postel, ale měla bych to tu moc narvaný, byt 2+1,z toho obývak neni zrovna na to, aby se dal přeapažit. Na to je moc malý. Takze bych se chtěla zeptat jestli to tak taky nekdo má a s jakým křeslem jste ev. spokojené a pak druhý dotaz, jestli máte zkušenosti s potahovými látkami fokus a penta nebo jinými z látek magic home a pak taky jestli je lepší hladká látka nebo s nějakým tím krátkým chloupkem z hlediska údržby (kocka, pes, malé dítě).
Na netu jsem sice koukala na ty křesla, ale přijde mi, že za to chtějí majlant, takže bych volila radši něco třeba kolem těch 10ti tisic max.
Předem moc dík za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
332
17.4.20 19:16

Doporučuji tento taburet z ikei. Rozloží se na jednolůžko, má i rošt, fakt má k posteli blízko. Vysoupla jsem tam manžela v těhu, pac mi je půlka postele málo a je spokojeny, záda prý neboli a tam spí od ledna. Cena 8 tis. což mi přišlo dost, ale když máš rozpočet 10 tak ti ještě zbyde.

https://www.ikea.com/…a-s09149879/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
15.5.20 17:27

@Tarlin
Ahoj, prosím tě, můžu se ještě zeptat jak je tento taburet náročný na údržbu? Máme totiž doma kočku a psa :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
15.5.20 18:39

@Kitia1 bezúdržbový, jen přeluxnu nebo vezmu válečkem chlupy co tam nechal Kocour, když tam byl na tajňačku, jinak tam teda nesmi, ale myslím že i s větším množstvím chlupů půjde v poho udržovat. Máme ten šedivý a flek tam jde vytvořit těžko :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
16.5.20 11:21

@Tarlin
Díky, už je doma :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
16.5.20 12:57