Rozšířená pánev po porodu, zúží se?

102
7.7.14 18:39

Rozšířená pánev po porodu, zúží se?

Ahojte, jsem 14 dní po porodu, zůstaly mi pouze 4 kg nahoře a právě jsem zjistila, že obleču všechny kalhoty ale nedopnu je. Jsem z toho nešťastná nevím jestli se mi tak roztáhla pánev a jestli se pánev nějak po porodu stáhne zpět?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101950
7.7.14 18:41

@Jajda2011 Asi jo, necelý rok po porodu jsem dopla všechny… i když tedy u mě mohly hrát roli taky kila nahoře, a to jich bylo podobně jako u tebe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
323
7.7.14 18:46

Ja prijela z porodnice jen s jednim kilem nahore a stejne jsem kalhoty nezapla zadny. Panev se srovnala az tak po 3/4 roce..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18794
7.7.14 18:54

@Jajda2011 tak nedopnuti kalhot nemá s pánví nic společného, ne? Spíš se zvětšeným briskem a to je teda 14 dnů po porodu celkem pochopitelné… Třeba je po šestinedělí už zapnes

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101950
7.7.14 18:55

@Xhnip Tak u mě třeba jo, knoflík šel, ale ten zip přes boky ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9066
7.7.14 19:06

Taky tak, panev se stahla cca po tri ctvrte roce ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
7.7.14 19:13

Po prvním porodu se za nějakou dobu smrskla na původní rozměr, po druhém už tak úplně ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
7.7.14 19:18

@Jajda2011 14 dní po porodu řešíš dopnutí kalhot, co jsi nosila před těhotenstvím|? Tak trochu OT, ne? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17630
7.7.14 19:25

Klid. Švagrová byla vždycky drobínek, v těhotenství se s prdelkou sotva vlezla do futer a teď (3 měsíce po porodu) je zas jako holčička. Pánev sejí vrátila do původních rozměrů dost rychle

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
877
7.7.14 19:27

Pul az trictvrte roku? 8o ja ted budu koncit sestinedeli a jsem na tom uplne stejne jako zakladatelka, kalhoty oblecu ale nezapnu ani nahodou..bylo mi jasny, ze to nepujde moc rychle ale, ze az takhle dlouho..co se da delat, ty prcci za to stoji :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2418
7.7.14 19:49

@Pája172 tak to te asi nepotesim, protoze mne se nestahla skoro vubec, kila jako pred porodem a dopnu jedny kalhoty :zed:
Zapomnela jsem dodat, ze mala ma rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101950
7.7.14 20:04
@berry4 píše:
@Jajda2011 14 dní po porodu řešíš dopnutí kalhot, co jsi nosila před těhotenstvím|? Tak trochu OT, ne? :lol:

Proč, já u prvního porodu jela ve svých předtěhotenských z porodnice… pravda u druhého už to bylo výrazně horší, to jsem je oblékla až skoro za rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15977
7.7.14 20:24

Tak mě byly předtěhotenské kalhoty týden po porodu. I když jsem ještě měla 3 kila nahoře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15977
7.7.14 20:26
@j.a.n.i1 píše:
Proč, já u prvního porodu jela ve svých předtěhotenských z porodnice… pravda u druhého už to bylo výrazně horší, to jsem je oblékla až skoro za rok.

Aaa, tohle číst nechci, plánuju, že břicho a kila budou u druhého stejně rychle pryč jako s první. :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2834
7.7.14 20:29

3 týdny po porodu jsem byla na své váze (a to jsem přibrala skoro 30kg), po šestinedělí jsem měla ještě o 5 kg méně než dříve, ale i teď 20 měsíců po porodu mám přes boky o 4 cm víc než dřív. Jako nehroutím se z toho, kalhoty dopnu, ale jsou knap… Takže vel. 36 jsem raději vyměnila za 38.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková