Rozvedené maminky a sex

Anonymní
31.5.18 14:19

rozvedené maminky a sex

Ahoj všem, zůstanu nejspíš po rozvodu sama a děti ve střídavé péči. už teď mám problém s pletí, tak nějak chybí pravidelný sex… jak to prosím řešíte? bydlíme na vesnici, nějaké náhodné známosti moc nepřicházejí do úvahy. Ráda si k sobě někoho najdu, ale chce to čas. Ovšem spřízněná duše tak chybí… hlavně večer. jak to děláte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5990
31.5.18 14:21

Můjtytondodokonalej, tady je takových diskuzí s poptávkama na milenky, že by tě roztrhali. Takže pánové, kdo zvedne hozenou rukavici? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48782
31.5.18 14:23

Odkial? :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
31.5.18 14:29

Založ si účet na nějaké seznamce.. tam Ti budou chodit nabídky každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.18 15:06

Nemáš kamarádku ve městě? Mohli byste si spolu vyrazit a někoho klofnout :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
31.5.18 15:22

Sežeň si někoho jen tak pro radost a pěkné chvilky:-))). Na vztah jsi moc rozbitá. Já to takhle dala dohromady po rozvodu s kamarádem, taková výpomoc bez očekávání :lol:. No a pak jsem měla známosti jen na sex a s jedním se to zvrtlo a už jsme spolu jako partneři a později rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 15:38

Tak se s dovolením také přicucnu:-)
Tím, že jsem na dceru sama, tak nemám moc volného času na takové ty tanečky kolem, kávičky, výlety…končící intimnostmi.
Byť se tomu nebráním, tak není na to čas.
Také jsem přemýšlela nad mužským, který tu pro mě bude v záležitosti sexuality a intimností.
Jenže kde brát a nekrást, toť otázka.. ;)
Já jsem tedy z Prahy 8
Michaela

• Citovat
  • Nahlásit
48782
31.5.18 16:04
@Anonymní píše:
Tak se s dovolením také přicucnu:-)
Tím, že jsem na dceru sama, tak nemám moc volného času na takové ty tanečky kolem, kávičky, výlety…končící intimnostmi.
Byť se tomu nebráním, tak není na to čas.
Také jsem přemýšlela nad mužským, který tu pro mě bude v záležitosti sexuality a intimností.
Jenže kde brát a nekrást, toť otázka.. ;)
Já jsem tedy z Prahy 8
Michaela

Taky jsem na dceru sám, ale z Prahy nejsem, Míšo. :( :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 17:04
@mrav píše:
Taky jsem na dceru sám, ale z Prahy nejsem, Míšo. :( :mavam:

To je škoda… :? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 18:14
@Kfětoslava píše:
Můjtytondodokonalej, tady je takových diskuzí s poptávkama na milenky, že by tě roztrhali. Takže pánové, kdo zvedne hozenou rukavici? :D

Anonymní rukavice se těžko zvedají :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
982
31.5.18 18:19

Ty, abys ses nepřidal… :lol:

edit: překlep

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 18:21

Já tenkrát našla na amatérech.
Kluk o pár let mladší, svobodný a bylo to fajn.
Na moje rozbitý sebevědomí balzám na -všechno :mrgreen:
Anonymka

• Citovat
  • Nahlásit
982
31.5.18 18:23

Zrovna amatérů bych se bál. Občas tam kouknu, ale tito lidé nejsou můj šálek kávy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32279
31.5.18 19:08
@Havran007 píše:
Založ si účet na nějaké seznamce.. tam Ti budou chodit nabídky každý den.

akorát to budou z velké části vadné kusy, slizouni.Ale má to jednu výhodu, patrně nebudou z Tvé vsi. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 21:25
@Detsa píše:
Zrovna na todle se mi zdá ideální seznamka, jak už tu někdo psal. Většina mužů tam pravděpodobně hledá jen sex, tak když si tam protřídíš zájemce, mohla bys mít štěstí na to, co hledáš. Mají smůlu, že většina žen tam todle nehledá (minimálně aspoň na oko) - aspoň za dob mého působení. O to bys to měla mít lehčí :nevim:.

to si nemyslím, na seznamkách dělají chlapi haury a přitom jsou tam většinou opravdu zoufalci, kteří se nemohou už dlouho seznámit a tak ženské začnou nenávidět. Nechci foukat někomu bebí a nejsem zvědavá, aby si na mě léčil své mindráky. Do seznamky určitě ne…
Potřebuji vyrovnaného chlapa… ;)
Michaela

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama