Rodičovský příspěvek a změna výše dávky

488
23.3.17 17:23

RP a změna výše dávky

Holky mám otázku,
mám 4 letou variantu RP, to je, do 9měsíců 7600 a do 4 let poté 3800kč, otázka zní co mi chce sociálka změnit na výši dávky když mi RP bude teď končit 18.5? přišel mi poze dopis o oznámení správního řízení ohledně změny výše dávky…a právě me zaráží že mám danou variantu která by měla dojet do června zpětně za květen v částce 3800. vysvětlí mi to některá hodná světaznalá dušička? děkuji mnohokrát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
23.3.17 17:26

Oni to občas dělají tak, že ti dvě poslední dávky smrsknou do jedné, nevím proč ale už jsem se s tím setkala, vyčkej na další dopis, pokud se ti to nebude líbit tak tam zajdeš a řekneš že to chceš nechat jak to bylo :)

• Nahlásit
  • Citovat
7543
23.3.17 17:30

Pokud ti vychází poslední částka do těch 220 tis. Kč menší než 3800, tak ti ji pošlou už o měsíc dříve - tedy dvě dávky dostaneš zároveň jak píše @Doe_Jane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
23.3.17 18:05

Ja bych na ten dopis počkala, ale všichni víme jak to chodí, že? na nic nechvátají jen na to aby řešili výše dávek na to chvátaj 3měsíce před ukončením…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3547
23.3.17 19:33

Měla jsem to tak, nejprve přišlo řízení, potom rozhodnutí a částka byla vyplacena dohromady za 2 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama